Jste zde

Fatboy pro pohodlný relax

Zdroj: Fatboy

Sedací vak FatBoy navrhl a vyrobil finský návrhář a designer Jukka Setäla. Chtěl alternativu k obyčejným a mnohdy nepohodlným pohovkám a křeslům,

14. 1. 2011

Není to ani křeslo, ani pohovka, ani nic mezi tím. Je to prostě Fatboy. Mohli jste ho vidět před několika lety v reality show Vyvolení, a od té doby se stal hitem nejen českých domácností. A o co že vlastně jde?

Původ Fatboye

Sedací vak FatBoy navrhl a vyrobil finský návrhář a designer Jukka Setäla. Chtěl alternativu k obyčejným a mnohdy nepohodlným pohovkám a křeslům, kterých byly plné obchody. Proto ho napadla jednoduchá myšlenka – co tak vymyslet něco, co si budu moci přizpůsobit dle mých aktuálních potřeb a rozpoložení? Začal se tímto nápadem zabývat více, a dal tak vzniknout prvnímu FatBoyi.

Výhody Fatboye

Díky své konstrukci, která se snadno přizpůsobí vašim potřebám, si můžete Fatboy vytvarovat tak, jak právě chcete. Je možné na něm ležet či sedět, a to téměř v libovolné poloze. Jeho materiál se vám vždy přizpůsobí. Navíc působí jako vkusný doplněk domácnosti, a kdo jej nezná, jistě se ude zajímat, co že to vlastně je.

Díky své přizpůsobivosti je Fatboy také doporučován chiropraktiky po celém světě jako ideální řešení únavy svalů a páteře. Podepře vaše tělo tam, kde je to potřeba, a můžete tak v klidu odpočívat.

Materiál a rozměry

Fatboy je vyroben z praktického snadno omyvatelného nylonového materiálu, který díky speciální úpravě „space age“ nelze roztrhat. Je tak zaručena extrémně dlouhá životnost. Povrch je navíc antialergický. Fatboy si můžete vybrat v patnácti dostupných barvách tak, aby vždy perfektně zapadl do vašeho interiéru.

Nylonový obal Fatboye je naplněn miliony polystyrenových kuliček vysoké hustoty. Ty skvěle drží svůj tvar, a neubývají na objemu jako klasický polystyren. Díky těmto kuličkám je možné Fatboy vytvarovat vždy tak, jak se vám to právě hodí.

Hmotnost tohoto praktického sedacío vaku je pouhých 9 kilogramů, a rozměry 140 x 180 cm vám zajistí pohodlí v jakékoli poloze.

Skvělý doplněk bytu

Fatboy oceníte téměř kdekoli, kde je potřeba se pohodlně uvelebit. Ať už jej chcete do obývacího pokoje ke sledování televize, nebo jej opatříte svým ratolestem, které jej ocení například při čtení knih či hraní videoher, jistě budete spokojeni. Fatboy je vhodným a moderním doplňkem každého interiéru.

Prohlédnout si variaty fatboye a některou z nich zakoupit je možná na této stránce se sedacími vaky fatboy.

Inzertní sdělení:

Společnost Komandor působí na českém trhu od roku 1995 a je nejen jeden z nejvýznamnějších výrobců posuvných dveří u nás, ale i specialista na vestavěné skříně, vaky Fatboy, nábytek na míru a další.