Jste zde

Nejnovější trend v ubytování? Výjimečný styl, pohodlí a nadstandardní služby

Zdroj: Albertov Rental Apartments

Nejnovější trend nabízející pohodlné ubytování včetně služeb, které mnohdy přesahují standard. To je nový směr, nová moderní filozofie v ubytování.

20. 10. 2011

Stylové ubytování v centru Prahy

Ubytování v Praze nikdy nebylo tak stylové a komplexními službami provázané zároveň.

Přesně takový unikátní koncept rezidenčního nájemního bydlení v Praze nabízí Albertov Rental Apartments.

Apartmány ALBERTOV RENTAL APARTMENTS jsou kompletně zařízené moderním nábytkem vyrobeným na míru, plně vybavené a připravené k okamžitému užívání.

K dispozici je Vám celkem 269 bytů o velikosti 1 – 4kk v uzavřeném a bezpečném areálu, který se skládá ze šesti samostatných budov. Areál se nachází v historickém centru Prahy a nabízí příjemné,  klidné prostředí s výbornou dopravní dostupností.

Albertov2

Bydlení na Albertově má své kouzlo. Jste přímo v centru města, v centru veškerého dění. Zdroj: Albertov Rental Apartments

Albertov Rental Apartments nabízí pronájem bytu Praha bez realitky, bez provize, přímo od majitele. Pronájmy jsou možné na dobu již od šesti měsíců.
 

Areál a služby

Ubytování v Praze bude pro Vás mnohem pohodlnější a příjemnější díky široké škále služeb celého areálu, které zahrnují například internetové připojení ve všech bytech,  podzemní parkoviště, recepci a kamerový systém, služby správce, saunu ve vybraných bytech, možnost pronájmu zasedací místnosti, obchodní centrum, atd. Na přání klienta lze objednat i úklidový servis.

Více o areálu s byty pronájem Praha Albertov Rental Apartments naleznete na webových stránkách www.albertov.eu.
 

la Galerie – ráj gurmánů

Rezidenční areál se navíc, kromě jiných služeb, může pochlubit jedinečnou restaurací la Galerie, kde je maximální důraz kladen na výběr těch nejlepších ingrediencí. Každý den Vás tento ráj gurmánů bude rozmazlovat svými jedinečnými chody. Největší specialitou restaurace je telecí maso z vlastního chovu ve Švýcarsku. Vinný sklep skýtá ta nejkvalitnější vína přímo od českých a moravských vinařů, ale i z evropských vinařství.

Albertov3

Ráno podepíšete smlouvu a večer už leháte do luxusní a moderní postele. Pronájmy zařízených bytů mají své kouzlo. Zdroj: Albertov Rental Apartments

ALBERTOV RENTAL APARTMENTS Vám nabízí moderně zařízený pronájem bytu Praha 2 - Albertov
se snadnou dostupností všech služeb hlavního města – ať už se jedná o Vaše nákupy, společenský život, nebo kulturu.

Čtěte dále:

Problematice bydlení v Praze jsme se věnovali poměrně obsáhle. Více článků s tipy najdete v rubrice Bydlení. Namátkou vybíráme například: