Jste zde

Kdy si pořídit vysavač Philips? Vlastně kdykoli!

vysavač Philips Zdroj: alza.cz
Dosluhuje vám váš stávající pomocník v domácnosti, takže se rozhlížíte po nabídce trhu a nemůžete se zorientovat v tom, co která značka nabízí a co která technologie znamená? Například vysavač Philips snad nikdy nebude špatnou volbou.

12. 3. 2020

Toužíte po dokonale uklizeném domově? Základ je na podlaze. Úklid je ale taková věčná práce, ke které musíme mít motivaci, zvlášť pokud máme děti nebo domácí mazlíčky. Pak totiž výsledek celého snažení trvá jen pár dní, někdy i pár hodin. Ideální tedy je si úklid zjednodušit. Prach za vás sice z poliček neutře, ale jinak bude vysavač Philips věrně stát (i sát) po vašem boku.

Ačkoli výrobce nabízí vysavače nejrůznějších typů, k těm obecně nejprodávanějším patří ty tyčové. Za ty nejlepší dáte od 9 000 do 15 000 Kč, ale za to se na vybraný model budete moct vždycky spolehnout.

Zdroj: alza.cz

Nejprodávanější model tyčových vysavačů Philips

Třeba model Philips SpeedPro Aqua 3v1 si zákonitě zamilujete, jen co odhalíte všechny jeho schopnosti. V první řadě oceníte jeho bezdrátové provedení. Baterie se nabíjí 5 hodin a pak už vás během úklidu nebude nic omezovat. Baterie vám mimochodem bude sloužit celých 50 minut. Tento model si hravě poradí s nečistotami na všech typech podlah, oslní vás hubicí otočnou o 180 stupňů a třeba taky úzkým nástavcem, kterým se dostanete do těch nejnepřístupnějších míst.

Pokud nesnášíte celou tu proceduru vysávání a vytírání, vysavač Philips SpeedPro Aqua 3v1 vás zachrání. Nutné zlo obstará za vás, a to během chvilky. Dokáže totiž vysát a vytřít jedním tahem. Ušetřený čas a náladu, kterou vám proces jednoznačně zvedne, pak můžete věnovat důležitějším záležitostem – třeba rodině.

Neprozřetelně jste si vybavili domácnost nízkým nábytkem, pod který se bez jeho obtížného posouvání nedostanete? S tímhle vysavačem je po problému. Je totiž tak flexibilní, že naplocho přiléhá k podlaze, když to potřebujete.

Další skvělou vychytávkou, kterou ještě musíme zmínit, jsou LED světla na hubici, která vám dokonale posvítí „na cestu“, respektive na nečistoty na podlaze. Ani smítko už vám neunikne!