Jste zde

Kärcher vysavač patří ke špičce: Jak vybrat přístroj, který vám bude nejlépe vyhovovat?

parní vysavač karcher Zdroj: kuzmaphoto / Shutterstock.com
Kvalita s dlouholetou tradicí – to je Kärcher vysavač. Inovativní přístup a vysoká kvalita výrobků, které si získaly srdce miliónů uživatelů hovoří jasně – jedná se o přístroje, na které se dá spolehnout. Jak si vybrat ten nejlepší?

25. 8. 2020

Domácí vysavač Kärcher

V posledních letech dovolily pokroky v technologiích výroby vyniknout kvalitním strojům, které se stávají stále více multifunkční. Parní vysavače dokážou pomocí páry zbavit nečistot a alergenů mnoho druhů povrchů v domácnosti. Navíc mají funkci odsávání, která nejen párou povrch ošetřuje, ale také jej během chvíle dokáže i osušit.

Dalším skvělým pomocníkem do domácnosti je vodní Kärcher vysavač, který neprodukuje nepříjemný prach během vysávání, a čištěné povrchy vždy ošetří do hloubky.

Víceúčelové vysavače Kärcher

Vysavače, které se v posledních letech stávají stále oblíbenějšími. Multifunkční vysavače, co dokážou nahradit několik přístrojů najednou. Víceúčelové stroje se stále více přibližují průmyslovým strojům určeným k profesionálnímu čištění prostor. Kromě funkce suchého a mokrého vysávání disponují také funkcí fukaru. Bateriové verze vysavače jsou navíc mobilní a nezávislé na elektrické přípojce. Jejich výkon se navíc skutečně dá srovnat s průmyslovými přístroji. 

Průmyslové vysavače Kärcher

Průmyslové vysavače s dostatečným množstvím příslušenstvím jsou základ pro kvalitní průmyslové čištění podlahových krytin. Průmyslové vysavače s oklepem nebo bezsáčkové přístroje s funkcí mokrého i suchého čištění jsou skvělými pomocníky při čištění koberců i tvrdých podlahových krytin, štěrbinová hubice navíc pronikne i do těžce přístupných míst. Přístroje obsahují i speciální hubici určenou na čalounění. 

Už víte, který vysavač se nejlépe hodí pro vaše potřeby?