Jste zde

Hlavní výhoda vestavěných skříní? Ušetří spoustu místa

Zdroj: Stako

Mnozí z vás jistě znají situace, kdy potřebují do bytu či domu ještě nějaký kus nábytku, ale ten se již do pokoje nevejde, nebo se pak doma nemůžete hnout.

26. 9. 2011

Vestavěné skříně vám poskytnou možnost jak efektivně ušetřit alespoň nějaký prostor. V případě, že nechcete vyloženě vestavěné skříně, ale potřebujete šatnu nebo jiný úložný prostor, je tu možnost nechat si vyrobit nábytek na míru. Truhláři vám jej zhotoví přesně tak, aby se vešel do míst, kam byste jiný, již vyrobený nábytek nevešel.

1stako2

Vestavěné skříně - šetří místo a navíc pěkně vypadají. Zdroj: Stako

Cena a kvalita vestavěných skříní

Další výhodou vestavěných skříní popřípadě nábytku na míru je, že si sami můžete určit za jakou cenu nábytek pořídíte. Sami si rozhodnete, jestli chcete luxusní vestavěné skříně té nejvyšší kvality, nebo raději zvolíte kompromis a levnější materiál za rozumnou cenu. Vestavěné skříně je možné vyrobit z různých druhů dřeva a jako výplně se mohou použít žaluziové, ratanové, bambusové nebo skleněné dveře. Dalšími prvky mohou být ocelové, hliníkové nebo laminové doplňky. 

Hledáte něco jedinečného a nelíbí se vám nabídka trhu?

I v této oblasti jsou pro vás vestavěné skříně a nábytek na míru tou pravou volbou. Na vzhledu se můžete poradit přímo s truhlářem a dohodnout se, jaká barva, materiál nebo tvar vám bude vyhovovat. Zvolit si můžete také rozvržení úložných prostor, zásuvek, poliček atd. Pokud však nemáte vlastní představu, jak by Váš úložný prostor měl vypadat, můžete se inspirovat pomocí fotogalerie vestavěných skříní.

1stako3

Správně vybraná vestavěná skříň může být vkusným doplňkem nejen předsíně nebo haly, ale i pracovny. Zdroj: Stako

Díky vestavěným skříním se přestanete rozčilovat, že nemáte kam dát své oblečení nebo že nemůžete udělat krok, abyste do něčeho nenarazili. Pokud hledáte praktické, moderní a elegantní řešení úložného prostoru, jsou pro vás vestavěné skříně a nábytek na míru tím ideálním řešením.