Jste zde

Bydlení podle horoskopu – 3. díl – zemská znamení

Zdroj: redakce

Nezbytnou podmínkou pohodlného bydlení je i zařízení místa, které hodláme nazývat domovem. Někdo se při volbě barev či nábytku řídí svým vkusem, jiní se orientují podle financí. Hledáte-li originální řešení, nechte se inspirovat znamením horoskopu!

7. 7. 2011

Dnešní díl našeho malého seriálu o zařizování bydlení dle horoskopu je zaměřen na zrozence, kterým dominuje živel země. Na doporučení se tak mohou těšit býci, panny a kozorozi, kteří po přečtení následujících řádku budou moci svou domácnost pozměnit tak, aby se v ní cítili naprosto spokojeni.

Kozoroh hledá bezpečí

Co se týče kozoroha, ten vyžaduje od svého bydlení především pocit bezpečí. Pokud jste se v tomto znamení narodili i vy, pak věřte, že nejlépe vám bude v obydlí, kde budete mít klasický nábytek typických tvarů, žádné módní výstřelky. Kozorozi jsou nadšení z kovových doplňků, k nimž je však třeba přistupovat střídmě, aby celkový dojem nepůsobil přeplácaně a neesteticky.

V případě, že to prostory umožňují, pak si pořiďte krb, pokud ne, postačí plamínky svíček, protože oheň vás uklidňuje.Barevně se najdete ve fialové v kombinaci s bílou a nejhezčí pocity si navodíte vůní levandule.

Panna preferuje přírodní materiály

Zrozenci ve znamení panny chtějí od svého domova jediné – klid a pohodu ke všem činnostem, co mají rádi. Na výzdobě bytu či domu se může podílet i sama, protože povětšinou disponuje talentem na ruční práce. Osobitost hledá v přírodních materiálech a snaží se vyvarovat všemu umělému.

Jelikož je její velkou láskou keramika a keramické doplňky, ráda se jimi obklopuje. Je však nutné tyto kousky rozmisťovat s rozvahou, protože nadměrný počet by mohl narušit účelnost celého vybavení. Nikdy se nemůže dostatečně nabažit podzimních barev a z vůní vyhledává jemnější, a to z přírody – takže preferuje les, traviny a zeleň. S nadšením pro přírodu souvisí i nutnost pořízení malé zahrádky, popřípadě alespoň několika truhlíků s květinami na balkoně. Péče o rostliny pannu uklidňuje a dodává jí ztracenou energii.

Býka nejčastěji naleznete v kuchyni

Býci moc dobře vědí, co potřebují ke spokojenému bydlení, a to zejména pohodlí a měkké tvary, které mu dodávají pocit pohody. Pro výsledný pocit útulnosti je ochoten udělat téměř cokoliv, protože právě to je jeho měřítkem kvality zařízení bydlení.

Jestliže jste se v tomto úvodním popisu našli, pak určitě musíte mít nábytek z kvalitního materiálu a také několik starožitností jako dekoraci. Jak však napovídá podtitulek, jeho nejoblíbenějším místem je kuchyně, v níž také tráví nejvíce času, a to nejen jako kuchař, ale také jako velký gurmán. I z toho důvodu je pro býka kuchyně nejdůležitější místností a dle toho musí přistupovat k jejímu vybavování.
Kuchyň musí být dostatečně prostorná, s kvalitním zázemím pro všechny obory kuchařského umění. Z barev nepohrdne odstíny žluté, jantarové či okrové. Pokud jsou navíc tyto barvy v kontrastu s bílou, jsou jeho nároky v této otázce zcela uspokojeny. Voní mu těžší květinové vůně s příměsí výrazného pižma.

Tento článek se snažil pomoci všem pannám, býkům a kozorohům, kteří stále tápou v otázce zařizování svého bydlení, nebo se ve svém dokončeném bytě či domě zkrátka necítí zcela ve své kůži. Uvedené tipy mohou být začátkem nové cesty, kdy se z domu, nebo bytu stane skutečný a hřejivý domov.

Na svých stránkách uvádíte, přitom se sami těmito pravidly - u jiných autorů - nežřídíte.
* Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu redakce *

Jsem autorkou tématických textu - informací, které jste použili a zneužili do svých článků, a odkaz odkud jsgte informace čerpali - jste neuvedli.
Vydávat tak části mé autorské práce - za vlastní, je zavrženíhodné.

Kozoroh
V případě, že to prostory umožňují, pak si pořiďte krb, pokud ne, postačí plamínky svíček, protože oheň vás uklidňuje.Barevně se najdete ve fialové v kombinaci s bílou a nejhezčí pocity si navodíte vůní levandule.

Můj původní autorský text, který jste tématicky a informačně zneužili pro své články.
Kozoroh
Krb a oheň je další zvláštností, kterou se snaží dostat do svého sídla, někdy mu postačí jen svícen plný zapálených svíček. Oheň ho uklidňuje a stabilizuje jeho chmury či pochybnosti.

Kozoroh dává přednost odstínům fialové a jemným pastelovým barvám duhy, ovšem na podkladu bílé. Stěny má často obložené dřevem. Vytváří tím komorní atmosféru pohody, domáckosti a bezpečí. Miluje nadevše svou ložnici a svou kuchyň. Vůně levandule ho krásně stabilizuje

autor: Libuše Pernová * Večernice. ( autorský článek z roku 2007 )

http://bydleni.idnes.cz/interier-podle…/panelakovy-byt.aspx…

Pěkný den, Libuše,

dovolila jsem si po vašem upozornění zadat tento text do nástroje copyscape.com, který dokáže rozpoznat, pokud někdo zkopíruje text z části větší, než se sluší. Nedalo mi to. Nicméně vám musím zklamat - tenhle automatický nástroj text nevyhodnotil jako kopii, plagiát.

To, že se v článku objevují stejné faktické informace je logické. Bylo by divné, kdyby se v něm objevovaly informace odlišné. A to, že zvolíme stejné téma zkrátka plagiátorství není. Pak by byly plagiátem i další desítky článků na toto téma, které vyšly na dalších tu větších, tu menších portálech. Pěkný večer, redakce.