Jste zde

Stavba domu na klíč? Ušetříte čas i nervy

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Je vaším největším snem pořídit si krásný a útulný rodinný dům? Pokud už jste se rozhodli pro koupi, nebo se zatím jen rozhlížíte, který by mohl být ten pravý, máme pro vás pár tipů. Jaké jsou možnosti a hlavně, kde si pořídit dům za příjemné peníze?

7. 2. 2016

Největším hitem posledních let jsou rozhodně domy na klíč, ty totiž skýtají spoustu výhod. Tou hlavní je, že nemáte se stavbou domu absolutně žádné starosti, což v dnešní uspěchané době ocení snad každý. Jednoduše si vyberete, který dům se vám líbí a necháte veškeré práce a zařizování na firmě, pak už se jen nastěhujete do hotového. Odpadne vám tak hledání řemeslníků, papírování a starosti spojené se stavbou, kterých je vždycky spousta.

Nízkoenergetické domy vám ušetří peníze

Nabídka je opravdu pestrá. Co třeba nízkoenergetický dům na klíč, který vypadá skvěle a ještě neprovětrá vaši peněženku? Nebo bungalov, který vám bude závidět každý soused? Takový podkrovní dům je zase architektonickým skvostem, a pokud jste si vždycky přáli vilu, tak to také nebude problém. Vila domy různých velikostí v nabídce nechybí.

Chcete bydlet ve svém? Stavba domu na klíč je tou nejjednodušší možností.Zdroj: www.bigstockphoto.com

V poslední době jsou zkrátka dřevostavby velmi moderní, ale u nás jsou zatím pořád trochu podceňované. Pokud, ale porovnáte pořizovací cenu montované dřevostavby a klasického zděného domu, tak dřevostavba vychází daleko levněji. Navíc je šetrná k přírodě, daleko rychleji se vytopí a je tak nízkoenergetická.

Je to hlavně z toho důvodu, že dřevo je stavební materiál, který v průběhu let pohltí více skleníkových plynů, než jich vyprodukuje. Jde tedy o stoprocentně ekologický materiál, který navíc není moc drahý. A velkou výhodou dřevostaveb je, že vydrží prakticky navěky.

Vybere si pár i čtyřčlenná rodina

V nabídce společnosti HK Dřestav jsou domy o různých dispozičních velikostech, takže si vyberete, pokud jste dva i čtyři. Samozřejmostí je i garáž, šatny, samostatná koupelna a WC a u některých domů i zastřešená terasa. Takže pokud jste se rozhodli pro život na čerstvém vzduchu ve svém vlastním domě, určitě se neváhejte podívat na naši nabídku.