Jste zde

Půjčka na bydlení: Rekonstrukce, přístavba i vybavení snadno a rychle!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Rozhodli jste se, že si necháte zrekonstruovat letitou kuchyni, ložnici nebo obývací pokoj, ale nemáte na to dost peněz? Nebo se vaše rodina brzy rozroste a vy potřebujete zhotovit podkrovní místnosti, kde dětem vytvoříte dětské pokoje?

25. 9. 2016

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, v každém případě se můžete spolehnout na pomoc půjček na bydlení. Jsou nabízeny v dostatečně vysokých částkách, proto ať už potřebujete 50 000 Kč, nebo 2 000 000 Kč, můžete s nimi zaplatit to, co chcete.

Kde se zajímat o aktuální nabídky bank i nebankovních společností

Kdybychom měli obíhat jednotlivé kamenné pobočky bank a nebankovních společností, čekal by nás časový i informační maraton. Snad nikdo nemá rád pochůzky po úřadech, a právě proto je zde možnost zjistit si vše důležité online.

Kupříkladu na webových stránkách Půjčky.cz najdete mnohé produkty od známých společností, jako jsou Raiffeisenbank, Profi Credit, Benefi, Cetelem, Home Credit… Půjčí vám od 5 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Viditelně označené jsou akční nabídky nebo zajímavé produkty, které by vám neměly uniknout.

Jak o půjčku zažádat?

Nejdříve můžete volit pomoc filtrů, kdy vyberete, zda máte zájem o bankovní nebo nebankovní půjčky, půjčky před výplatou nebo poptáváte-li konsolidaci půjček. Další možností je zadat částku, o kterou máte zájem. Pokud nepoužijete pro vymezení produktů filtry, zobrazí se vám na pujcky.cz všechny nabídky a vy si z nich vyberete tu, jež vás zaujme. 

Následně kliknete na buton „Mám zájem“ a zobrazí se vám krátký formulář, po jehož vyplnění jej odešlete dané společnosti. Poté vás kontaktuje zástupce společnosti a v případě, že vám bude půjčka schválena, budou vám požadované peníze vyplaceny. 

Využijte některé z výhodných půjček a vytvořte si bydlení, které bude splňovat vaše požadavky i představy.