Jste zde

Půjčka ihned na účet nejen na novou kuchyňskou linku

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Nečekejte do výplaty nebo na dobu, než konečně budete mít peníze. Splňte si malý sen hned!

9. 1. 2019

Je to jednoduché, je to transparentní a nemusíte splnit desítky předpokladů. Nebankovní půjčka se vyřídí za čtvrthodinku a rozhodně nebude nijak bolet. Navíc je zcela diskrétní, takže neprozradí nic vašemu okolí a dozvědět se nic nemusejí ani nejbližší.

Prozradíte na sebe jen skutečně málo, zákon je v tomto ohledu docela benevolentní a vyžaduje jen potvrzení o příjmu a základní kontaktní údaje. Takže, kolik si vlastně půjčíte na tu linku? Nebo byste raději malou a účelnou komodu?

Peníze dorazí obratem, můžete hned do obchodu

Pokud máte vyhlédnutý hezký kousek nábytku a nehodláte slevovat ze svých nároků, jděte si za svým! Půjčka ihned na účet zajistí dostatek financí na vysněný kousek – ať už je to doplněk pro kuchyňskou linku, komoda, prádelník nebo třeba pohodlná matrace do postele, jakou jste vždycky chtěli.

Malá rekonstrukce jistě také neuškodí, nabízí se koupelna, kde je třeba v dlouhodobém horizontu vyměnit vanu. Udělejte si to doma hezčí, protože si to zasloužíte. A v neposlední řadě, partner, děti i návštěvy tohle jistě hodně ocení. Útulnější prostředí pak znamená i o něco víc radosti ze života.

Osobní údaje vždy v naprostém bezpečí

Nemusíte se bát vyzrazení a obvinění z jakési marnotratnosti v širším příbuzenstvu. Nikdo nemusí vědět, že jste si půjčili peníze – snad jen kdybyste to na sebe sami prozradili. Poskytovatel nebankovní půjčky nic takového neudělá, existuje nepsaný kodex, co se vždy dodržuje a jehož první a poslední slovo je diskrétnost.

Vyřízení online je vždy rychlejší než osobně v bance, takže není důvod se do podobné akce nepustit. Nakonec, akce na vyhlédnutý kousek nábytku může za chvíli skončit a není proto důvod váhat, že?

Účel půjčky rozhodně není třeba zdlouhavě vysvětlovat

Prostě taková půjčka na měsíc, kterou rozhodně nemusíte někde ospravedlňovat a vyplňovat kvůli ní dlouhé formuláře, které stejně nic důležitého nenapoví. Lze si půjčit na cokoliv, nač zrovna máte chuť. Úpravy v bytě jsou někdy víc promyšlené a jindy trochu impulzivnější, ale platí zde jednoznačně úsloví o tom, že můj dům je můj hrad. A na změny tak máte právo jen vy a nikdo by do nich neměl zbytečně mluvit.

Malý stolek do ložnice, koberec do předsíně nebo rekonstrukce sprchového koutu, důvodů ke změně by se doma jistě našla celá řada, že? Tak jděte do toho a žádný strach, půjčka je tu vždycky, když potřebujete podobnou pomoc!

Co bude k jejímu sjednání vlastně potřeba?

Minimum osobních dat, to jistě potěší každého, kdo se nerad svěřuje na potkání. Bylo by to jinak jako napsat své kontaktní informace někam křídou na chodník – každý by je viděl, každý by je mohl eventuálně zneužít. Tady se ale nabízí například speciální šifrování a blesková odpověď na žádost. Pečlivě, rychle, transparentně.

Takže, co na sebe budete muset říci, když jde o nebankovní půjčku?

  • Číslo bankovního konta. Bez něj to nepůjde, všechny transakce probíhají bezhotovostně.
  • Jméno a příjmení, stejně jako adresu trvalého bydliště. To vše je nutné pro identifikaci.
  • Potvrzení o příjmech. Nezáleží, zda jste zaměstnanec, OSVČ nebo pobíráte starobní penzi.

Půjčka současně není poskytována lidem v exekučním řízení a ze zákona nelze nic podobného odsouhlasit ani těm, kteří nezaručí trvalý příjem. Potom by se totiž snadno dostali právě do dluhové pasti. Neumožňuje to nejen legislativa, ale nebylo by to obecně ani příliš vhodné.

Pokud ale práci máte a toužíte po malé komodě, která by uspořila prostor v domácnosti, jež není nafukovací, tak hurá do toho!