Jste zde

Profesionální předseda SVJ v Praze: Ideální řešení, když se vám nedaří nikoho najít

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Potřebuje vaše Společenství vlastníků jednotek (SVJ) trvale a odborně obsadit funkci předsedy společenství vlastníků? Obraťte se na profesionály ze společnosti Prague Property Management, a.s.

21. 6. 2019

Má vaše SVJ přetrvávající problémy s volbou jeho členů nebo správným hospodařením? Nechcete platit vysoké částky za případné škody způsobené třetím stranám činností SVJ? Využijete pomoci zkušených odborníků ze společnosti Prague Property Management, a.s. (PPM), kteří na trhu správy nemovitostí působí přes 25 let a věnují se mimo jiné i profesionálnímu zastoupení - funkci předsedy SVJ.

Profesionální předseda SVJ v Praze a jeho výhody

Už dlouho se vaše Společenství vlastníků jednotek (SVJ) snaží trvale zaplnit náročnou pozici předsedy? Stále se vám nedaří najít vhodného člověka, který se ujme obtížné role, která je často spojována s důležitými rozhodnutími, stresem i kritikou?

Společnost PPM vám nabízí efektivní řešení. Pro tuto pozici ve vašem SVJ navrhneme našeho specialistu, který se ujme vedení vašeho SVJ. Profesionální předseda se ujme veškerých povinností spojených výkonem této funkce.  Především vás zbaví zodpovědnosti za případné škody, ale i stresu a mnoha zbytečných starostí.

Zdroj: ppmas.cz

Profesionální předseda rovněž splní veškeré nároky na odbornou kvalifikaci a navíc má bohaté zkušenosti a znalosti, které jsou k úspěšnému vykonávání této funkce nezbytné.

Profesionální předseda v Praze od PPM, a.s.

Hledáte ověřenou firmu, která dokáže externě zastat funkci profesionálního předsedy vašeho SVJ? Vyzkoušejte společnost Prague Property Management, a.s. působící v Praze a blízkém okolí.

V PPM, a.s. jsme jedním z předních poskytovatelů kompletních služeb v oblasti správy bytových a nebytových domů. Na trhu působíme od počátku 90. let, máme ve správě přes 11 tisíc bytových jednotek a zakládáme si především na vysoce profesionálních klientských službách.

Využíváme moderní komunikační nástroje, jako jsou Elektronický Domovní Asistent (EDA) nebo přívětivá klientská zóna. Díky ní vám vždy včas poskytneme cenné rady a aktuální informace, které se týkají různých výluk nebo plánovaných oprav. Navíc máme k dispozici flexibilní pojištění vůči škodám, které jsou způsobeny naší činností třetím osobám, družstvům a společenstvím. Aktuálně jsme kompletně pojištěni až do výše 50 000 000 Kč.

Stále vám dělá starosti zastoupení funkce profesionálního předsedy vašeho SVJ? Obraťte se pro pomoc na zkušené odborníky a přidejte se k více jak 110 SVJ a BD pod PPM.