Jste zde

Pro koho je vhodná rychlá půjčka před výplatou?

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Narazili jste už několikrát na reklamy slibující rychlou a snadnou půjčku? Zpravidla se jedná o společnosti, které nemají moc dobré hodnocení a jejich klienti o nich nemohou říct mnoho dobrého.

20. 12. 2019

Ony takové rychlé půjčky, které se navíc vyřizují po internetu nebo dokonce přes sms, jsou zpravidla pochybné a člověk by si měl pořádně zkontrolovat, zda je daná společnost důvěryhodná. Naštěstí je ale také nemálo finančních subjektů, které skutečně půjčují za slibované úroky a spolupráce s nimi je jednoduchá a snadná. Jaké jsou tedy výhody rychlé půjčky před výplatou u společnosti, která je ověřená a dá se jí věřit?

Pro kterou půjčku se rozhodnout?

Raději ihned zavrhněte takové společnosti, které po vás před poskytnutím půjčky chtějí nějaký poplatek. Nakonec se stane, že po inkasování peněz už o nich neuslyšíte a budete na tom finančně ještě hůř. Zkuste si půjčku vyřídit u světoznámé společnosti Ferratum, která se věnuje poskytování finančních produktů už několik let a má za sebou spousty spokojených klientů po celém světě.

Pokud splníte jednoduché podmínky, můžete s půjčkou počítat. A podmínky jsou vlastně jen dvě – musíte mít dosaženo alespoň 18 let věku (a maximálně 85) a nesmíte mít z minulosti žádnou nesplacenou půjčku. Na rozdíl od jiných nebankovních institucí máte vše předem jasně dané, víte o všech podmínkách a smluvený úrok se nijak nemění po celou dobu splácení. A to vám spousta jiných společností jen tak nenabídne.

Jaké jsou nejdůležitější výhody?

  • Zprvu dostanete limit, který je ve výši 80 000 Kč, a ten si můžete kdykoliv nechat převést na svůj bankovní účet. Nemusíte ho ale využít celý, pokud vám postačí nižší částka, převedete si jen ji, v případě potřeby si necháte doposlat další peníze, vše je jen na vašem uvážení.
  • Je jen na vás, kdy a v kolika měsíčních splátkách peníze vrátíte. Vše má samozřejmě nějaké omezení, ale můžete si vybrat výši splátek i dobu splácení.
  • Prvních 30 dnů máte navíc půjčku úplně zdarma! To znamená, že první měsíc neplatíte žádné úroky, pokud se vám povede vše vrátit během této doby, neplatíte vůbec žádný úrok.
  • Možnost vyřízení přes sms je dalším plusobým bodem. Do minuty můžete mít peníze na svém účtu, nemusíte nikde nic složitě vypisovat nebo obcházet pobočky banky, zkrátka peníze máte ihned.
  • Pracovníci banky jsou připraveni půjčku vyřídit kdykoliv, a to nonstop. 24 hodin 7 dní v týdnu jsou připraveni svým klientům poskytnout maximálně komplexní služby.
  • Pokud se dostanete do těžké situace a nebudete moct splácet, můžete dokonce využít možnosti platebních prázdnin, které můžete využít dvakrát ročně. Když se tedy dostanete do finanční tísně, můžete až dva měsíce půjčku nesplácet.
  • Po vyčerpání a úspěšném splacení půjčky můžete využít služeb banky znovu, a to bez složitého papírování. Jakmile si půjčíte jednou, už zůstanete v evidenci a nebude tak třeba vždy o vše žádat znovu a znovu.

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Využití pro všechny účely

Krátkodobá půjčka před výplatou tady není jen pro chvíle, kdy potřebujete peníze, abyste vydrželi do výplatního dne. Nese s sebou i další pozitiva, jako je třeba možnost ušetřit. Představte si, že narazíte na zboží, které potřebujete a které je momentálně v akci. Víte třeba, že budete v brzké budoucnosti potřebovat novou pračku, ale čekáte, než na ni našetříte potřebný obnos.

Pokud najednou ale zboží některý obchodník nabízí s výraznou slevou, můžete využít krátkodobé půjčky a ve finále tak ušetřit i několik tisíc korun. A to neplatí pouze pro potřebné věci. V akci se často dají pořídit i elektronické přístroje, nábytek nebo vysněná dovolená. Mít rezervu v podobě možnosti využití krátkodobé půjčky je k nezaplacení.

Jedná se tak vlastně o obdobu kontokorentu, který ale nenabízí každá banka. Máte předem schválenou částku, kterou můžete kdykoliv využít a použít ji na jakékoliv výdaje. Při rychlém splacení neplatíte žádné úroky a můžete peníze znovu využít, až je budete potřebovat. A ruku na srdce, není to úleva vědět, že v případě nouze můžete využít cizí peníze a pak je bez zbytečných poplatků v časovém limitu vrátit?