Jste zde

Mobilní domy: Jak vypadají tyhle mini domovy? Překvapí vás, co pojmou!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Říkáte si, co se tak může vejít do maličkých mobilních domků, které jsou asi tak velké jako klasický obývací pokoj s předsíní v panelákovém bytě? Ptáte se, jak se s tím prostorem vůbec dá pracovat? Máme pro vás pořádnou dávku inspirace!

19. 11. 2017

Hned na začátku vás musíme varovat, že některé interiéry jsou až neuvěřitelné. Mobilní domy se totiž, při velké rozvážnosti, dokážou proměnit v opravdový domov třeba i na celý rok.

Zdroj: http://bit.ly/2zsvSH5

I na velmi malém prostoru můžete v klidu a pohodlně spát, mít úložné prostory ve výšce a na zemi kuchyňskou linku se dřezem a vařičem.

Zdroj: http://bit.ly/2AkNBgw

Jednotlivé sektory však můžete instalovat i jinak – například mít místo na spaní nahoře pod stropem. Více volného prostoru vám pak zbyde na zemi.

Zdroj: http://bit.ly/2kvHpLp

V malých prostorách musí vládnout minimalismus. Lze ho však vytvořit s nápadem a vší elegancí.

Zdroj: http://bit.ly/2znK4BA

Místo klasického stolu a židlí, které mohou zbytečně zabírat místo, si v mobilním domku vytvořte bar a přistavte k němu prostorově nevýrazné barové židličky.

Zdroj: http://bit.ly/2znRXqI

V mobilheimu může být místo na všechno. Jen musíme správně využít každý centimetr prostoru a nevybavovat si ho zbytečnostmi.

Zdroj: http://bit.ly/2heugGE

Mobilní domky často slouží i jako ubytovací možnosti v klasických kempech. My se tedy nedivíme, dovolenou s tak krásným zázemím bychom si klidně nechali líbit.

Zdroj: http://bit.ly/2hGr6Lj

Máte rádi skandinávský styl bydlení? Klidně si v něm můžete zařídit i mobilheim. Minimalismus a světlé barvy mu jen prospějí a opticky ho zvětší.

Zdroj: http://bit.ly/2hdWNMp

Tomu říkáme královská ložnice. Nachází se na vyvýšeném místě u stropu, ale místa je tu všude dost. Když si zvyknete, že z postele nesmíte vyskočit nahoru.

Mobilheim může být váš malý soukromý ráj

Rozhodně se po něm neproběhnete, ale taky vás jeho úklid nebude stát tolik síly jako v bytě nebo na chalupě. Interiér mobilního domu můžete zařídit přesně podle svých potřeb. Nalákali jsme vás?