Jste zde

Minerály do vody! Vyzkoušejte sílu léčivých kamenů, které hodíte do džbánku

křišťál Zdroj: Bigstockphoto.com
Využijte sílu kamenů a proměňte s námi obyčejnou vodu z vodovodu v zázračnou vodu s blahodárnými účinky na vaše tělo, duši i vaši mysl.

31. 7. 2021

Spousta minerálů má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Léčí, vysílají pozitivní vibrace a zbavují nás negativní energie. Načerpat jejich sílu můžete vícero způsoby. Můžete je nosit stále u sebe, mít je pod polštářem, rozmístit je po bytě nebo je můžete vložit do džbánu s vodou a obohatit tak čerstvou vodu z kohoutku o energii z kamenů.

bigstock-tumbled-and-rough-gemstones-an-415353211.jpg

minerály
Zdroj: 
Bigstockphoto
Využijte zázračnou sílu minerálů a drahých kamenů. Doma vás zbaví škodlivého elektrosmogu a obyčejnou kohoutkovou vodu vyčistí a zharmonizují. 

Minerál si můžete vybrat podle účinků, které slibuje, podle nemoci, kterou pomáhá léčit, podle horoskopu nebo čistě jen podle svých pocitů. Vždy však používejte minerál v jeho původní přírodní podobě, nikoliv opracovaný, a nezapomeňte se o minerál dobře starat

Kameny nechte ve vodě ideálně přes noc

Každý kámen je potřeba nabíjet a správně čistit, aby byl schopen předat vodě to dobré, a naopak pohltit to špatné. Jednou za pár dnů je nutné kámen ponořit do solného roztoku nebo ho alespoň 3 minuty umývat pod proudem vlažné vody a následně ho nechat nabít na přímém slunci nebo na měsíčním světle. Takto připravený kámen pak už stačí jen vložit do džbánku s čistou vodou a ideálně přes noc jej nechat stát. 

Vodu pak můžete popíjet po celý den nebo ji můžete použít k podpoře léčby nejrůznějších zranění, k obkladům, k léčbě vyrážky či akné, nebo ji můžete přidat do koupele. 

Šungit: Vodu zbaví škodlivin

Šungit je jeden z nejpoužívanějších kamenů. Ve vodě funguje jako takový přírodní filtr. Posílí to, co nám prospívá, a naopak pohltí vše, co nám může škodit. Ve vodě ničí bakterie, vyrovnává její pH a zvyšuje její kvalitu, váže na sebe těžké kovy, chlór a další pro tělo škodlivé látky. Popíjením šungitové vody posílíte svou imunitu, zlepšíte své trávení a rychle se zbavíte bolesti hlavy i únavy. 

Tip: Chraňte svou domácnost před neviditelným elektrosmogem, který ničí vaše zdraví, a rozmístěte po bytě šungit. Kámen, který umí pohltit elektrosmog, vám poskytne přirozenou ochranu. 

Křišťál: Zesílí účinek ostatních

Všem velmi známý křišťál je jeden z nejúčinnějších kamenů. Pomáhá proti mnoha nemocem, dodává sílu i pozitivní energii a voda prý díky němu získává svěžejší a lahodnější chuť. Kámen zesiluje účinky ostatních kamenů, a proto ho můžete jakkoliv kombinovat. 

Růženín: Probudí ve vás (sebe)lásku

Růženín je kámen lásky a má silný vliv na srdce. Nejenže popíjení růženínové vody prý pomáhá při nemocech srdce a reguluje srdeční rytmus, ale také tlumí bolest zlomeného srdce a pomáhá navodit emoční pohodu.

bigstock-citrine-yellow-gem-geode-cryst-426693050.jpg

citrín
Zdroj: 
Bigstockphoto
Voda s citrínem odbourá stres, navodí pocit klidu a vyvolá ve vás pocit radosti. 

Ametyst: Uklidní vás před spaním

Ametyst je uklidňující kámen. Pomůže zvládnout emočně vypjaté období, uklidní a navodí klidný spánek. Zlepšuje však i soustředění, paměť a kuřákům dokonce popíjení ametystové vody může pomoci s odvykáním kouřit. 

Zdroj:

  • https://aranys.cz/blog/211_piti-krystalove-vody.html
  • https://aranys.cz/blog/153_v-horkych-letnich-dne-je-treba-pit.html
  • https://www.idnes.cz/jenproholky/lifestyle/voda-s-krystaly.A200215_100854_zdravi_drdv
  • https://www.extra.cz/ametystova-voda-a-jeji-blahodarne-ucinky-jak-si-pripravit-tenhle-zazracny-lek-je-to-naprosto-snadne
  • https://www.extra.cz/zazracny-elixir-pro-vase-telo-i-dusi-ctete-jak-si-doma-vyrobit-kristalovou-vodu-a-na-co-vsechno-se-da-pouzit
  • https://www.extra.cz/certuv-kamen-jeden-z-nejzahadnejsich-nerostu-na-zemi-proc-ma-sungit-pozitivni-vliv-na-zdravi
  • https://www.econea.cz/blog/sungit-do-vody-vlastnosti-ucinky/
  • https://www.rehabilitace.info/zdravotni/kamen-ruzenin-jake-ma-ucinky-a-vliv-na-zdravi/