Jste zde

Lednice Whirlpool udrží vaše potraviny čerstvé i 4x déle oproti jiným ledničkám

otevřená lednička Zdroj: www.bigstockphoto.com
Poohlížíte se po nové ledničce? Kromě parametrů a nejrůznějších vlastností se pravděpodobně zastavíte i u konkrétní značky. Napovíme vám, proč by tím pravým, co hledáte, mohla být lednice Whirlpool.

29. 3. 2020

Pokud si v souvislosti s tou značkou představíte spíš pračky, nenechte se zmást. Její ledničky patří k těm nejpromyšlenějším i nejhezčím, co se designu týče. Vyznačují se totiž jednoduchými liniemi a nerezovými materiály. „Uvnitř“ vás zase budou zajímat inovativní technologie, které chtějí svým majitelům dokonale sloužit dlouhá léta. Ledničky s funkcí 6. smysl FreshControl si dokonce samy regulují teplotu a vlhkost. Tak dokážou oproti jiným lednicím udržet potraviny čerstvé i 4x déle.

K naprostým samozřejmostem u lednice Whirlpool patří velice tichý chod, nízká spotřeba a taky úžasně jednoduché ovládání. Proto je obvykle jejich cena i vyšší než například u lednic Beko, které bývají jednodušší.

Jaké lednice Whirlpool jsou k dispozici?

Na trhu je výběr těchto ledniček dost velký na to, aby si podle svých preferencí vybral každý. Ať už hledáte lednici s mrazákem, nebo bez něj, klasickou, americkou nebo vestavnou, případně speciální na nápoje, určitě najdete tu, která vám padne do oka a bude vám vyhovovat. A na výběr je pochopitelně i z různých velikostí. Menší ledničky snadno seženete i za 5 000 Kč, ty klasické už za 7 000 Kč a víc.

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Americké lednice Whirlpool – absolutní špička téhle značky

Jestli máte velkou kuchyň a v ní hodně místa, popřípadě máte i početnou domácnost, pravděpodobně oceníte americkou lednici, která disponuje nejen tradičními dvoukřídlými dveřmi, ale taky důmyslným designem. Potěší vás i její velkolepý objem přesahující 380 litrů, případně objem mrazáku přesahující 200 litrů.

Například model Whirlpool WQ9 B2L disponuje zmíněným 6. smyslem, celkovým objemem 591 litrů, systémem NoFrost, který zamezuje tvorbě námrazy, nebo tichým chodem – hlučnost je jen 37 dB!

Podívejte se na lednice Whirlpool zblízka a uvidíte, že je z čeho vybírat!