Jste zde

Kvalita za dostupné peníze: lednice Beko vyhoví i napjatému rozpočtu

americká lednice Beko Zdroj: alza.cz
Jestli vám stávající lednička vypověděla službu a nevyplatí se ji opravovat, porozhlédněte se po nové. Pokud vás představa vysokých výdajů děsí, máme pro vás dobrou zprávu. Třeba lednice Beko se dá sehnat za pěkné peníze a může vás skutečně těšit!

31. 3. 2020

Firma Beko vyrábí elektrospotřebiče už od 60. let 20. století a její výrobky jsou stále velmi oblíbené. Patří totiž k těm, které patří do škály low-end spotřebičů – do škály těch cenově dostupnějších. Lednice Beko můžou být levnější, protože podobně jako ostatní spotřebiče této značky nevyužívají drahé technologie. Nic ale nejde na úkor kvality. I spotřebič, za který utratíte menší částku, vám může dlouhé roky sloužit bez chybičky. Na druhou stranu - pokud budete chtít vsadit na značku a dražší technologie, můžete se poohlédnout po lednici Whirlpool.

Proč se zaměřit na lednice Beko?

To je jednoduché. Ledničky téhle značky vynikají dlouhou životností a spolehlivostí. Navíc vás potěší i množství modelů a jejich design. Lednice zkrátka nemusí ze svého okolí nepříjemně vyčnívat. K dalším pozitivům patří jejich tichý chod, jednoduché používání a nízká energetická náročnost. Skvělé je i to, že mrazáky v těchto ledničkách udrží při náhlém výpadku proudu potraviny zmražené i několik hodin.

Zdroj: alza.cz

Sehnat se dají klasické, vestavěné i americké lednice, ty s mrazákem i bez něj. Prostě takové, jaké potřebujete. Svou praktičností a velkým vnitřním prostorem vás nejspíš neokouzlí jen americké lednice od téhle značky, ale i ty klasické.

Funkce, které vám usnadní život

Řekli jsme sice, že lednice Beko nejsou nabité nejmodernějšími technologiemi, některé funkce jí ale výrobce nemůže odepřít. Abyste měli s ledničkou co nejméně práce, disponuje například systémem dvojitého chlazení NeoFrost, díky kterému se ušetříte dlouhého odmrazování. V přihrádkách EverFresh+ zase udržíte potraviny déle čerstvé. Zapomenout nesmíme na antibakteriální ochranu, kterou zajišťuje modré světlo Active Fresh Blue Light.