Jste zde

Dopřejte si dostatek úložných prostor s vestavěnými skříněmi

Zdroj: vestavenky.cz

Vestavěné skříně jsou elegantním řešením nedostatečného úložného prostoru, který je v každé domácnosti nezbytný.

26. 5. 2011

Navíc mohou být i díky svému neotřelému zpracování příjemným designovým doplňkem interiéru.

Vestavěný typ nábytku dokáže využít prostor velmi účelně, aniž by cokoliv ztratil ze svých typických znaků. Oproti volně stojícím skříním či komodám tak nenarušuje přirozené linie místnosti. Příjemným bonusem je pro každého určitě skutečnost, že je možné nechat si tyto kousky vyhotovit přímo na míru, aby splnily všechna očekávání.

Zvolte si barvu, materiál či celkový styl

Výběr klasického nábytku bývá mnohdy limitován nabídkou, s níž se na trhu setkáme. Občas nemusí vyhovovat barva, jindy se celkové zpracování nehodí do konkrétního prostoru. U vestavěných skříní si však každý může navolit cokoliv, co mu ve finále bude vyhovovat. Ať už se jedná o barvu, doplňky nebo materiál, z něhož budou skříně vyrobeny.

Velká variabilita se odráží i v možnostech uzavírání nových úložných prostor. Je jedno, zda se vám více líbí klasické dveře, nebo byste rádi ušetřili další kus místa zasunovacími dveřmi, obojí je v případě těchto skříní proveditelné.

Ani z montáže není třeba mít obavy. Není nikterak náročná a nezpůsobí žádné problémy v provozu domácnosti. Odborní pracovníci, kteří jejich instalaci provádí, mají ke své práci povětšinou dostatek zkušeností a speciálních nástrojů, aby praktický výsledek dopadl přesně tak, jak byl zamýšlen.

Vestavěné skříně nejsou jen tipem, jak vyřešit nedostatek úložného prostoru, ale i moderním řešením bydlení, které se specifikuje vzdušným prostorem, v němž se nenachází zbytečné rušivé elementy. Domov má být příjemným místem, vestavěný nábytek tomu může velmi výrazně dopomoci.

Inzertní sdělení:

Vestavenky.cz - vestavěné skříně na míru a nábytek na míru. Od roku 2000 se zabýváme výrobou kvalitních vestavěných skříní pro zákazníky z celé republiky. Pošlete nám návrh, pošleme obratem zpět kalkulaci s odhadem ceny.