Jste zde

Bydlení jako z pohádky: Dřevěné domy jsou krásné a nízkoenergetické zároveň

Zdroj: www.woodlife.cz
Váš dům není úsporný? Nebaví vás už platit zbytečně moc? Chcete úsporný dům, který neztratí své kouzlo? Milujete nostalgii? Pokud máte na tyto otázky kladnou odpověď, měli byste uvažovat o pořízení nízkoenergetické dřevěné stavby.

6. 7. 2017

Všechny roubenky a sruby společnosti Woodlife splňují vysoké standardy nízkoenergetických staveb. Stavby jsou vytvářeny z certifikovaných materiálů, takže o jejich kvalitu a funkčnost se nemusíte bát. Pro stavbu je vždy používáno kvalitní suché smrkové dřevo. Stěny jsou zateplené pomocí dřevité vlny nebo konopí, výběr materiálu je ale hlavně na zákazníkovi. Pokud bude chtít materiál změnit, není problém.

Pokud jste nedočkaví a chtěli byste změnit bydlení co nejdříve, určitě oceníte možnost stavby na klíč. Co to znamená? Po 1-6 měsících stavby se můžete rovnou nastěhovat, bez problémů, bez starostí. Délka stavby se odvíjí od náročnosti vašeho projektu.

Můžete si vybrat stavbu na klíč - hotovo bude za 1 až 6 měsíců.Zdroj: www.woodlife.cz

Navrhněte si dům na míru

Svůj dům si můžete vybrat z našich již hotových modelů nebo si dům upravit přesně podle vašich potřeb a tužeb. Pokud si vyberete stavbu dle již vytvořeného modelu, nemusíte se bát, že byste neměli svobodu ve výběru a rozkreslení místností. Navržení vnitřních příček a obvodových interiérových zdí je vždy na vás, jak u stavby na míru, tak u modelu.

Jelikož se Woodlife vždy snaží vyjít svým zákazníkům vstříc, nabízí další služby i v oblasti exteriérů. K vašemu srubovému domu může dostavět dřevěnou garáž, která podtrhne krásu dřeva, nebo pergolu či zastřešení bazénů. Dřevo a jeho kouzlo vás pak budou provázet na každém kroku.

Na finální podobě domu se můžete podílet.Zdroj: www.woodlife.cz

Obrovskou výhodou je možnost dodání a montáže po celé ČR a SR. Váš dům tak přijede za vámi.

Pokud se vám bydlení ve dřevěných stavbách zalíbilo, můžete se podívat na vzorové stavby společnosti Woodlife v Boskovicích, Praze, Vrchlabí a Frýdku-Místku.