Jste zde

5 důvodů, proč si vybavit byt za pomoci internetu

Zdroj: www.o2.cz
Z průzkumu společnosti DPD Group z roku 2017 vyplývá, že na internetu nakupuje 47 % Čechů. Naše pohodlí nás dohnalo k tomu, že na internetu už kromě oblečení objednáváme i jídlo či bytové doplňky. A právě zařízení bytu online se neuvěřitelně vyplatí.

1. 6. 2018

1.Vybíráte z pohodlí svého domova

Co si budeme povídat, prochození nejrůznějších center s nábytkem a bytovými potřebami mnohdy vydá na celodenní výlet s rodinou. V kamenných prodejnách si zboží sice prohlédnete, ale přijedete domů uchození, vyčerpaní a někdy i zklamaní, že vámi vybraný odstín či materiál zrovna nebyl na skladě. Výběr nábytku přes internet vám dovolí si v klidu udělat kávu a nikam nespěchat.

2.Ušetříte

Schválně, vyberte si v kamenném obchodě kus nábytku a pak si úplně ten samý kus vyhledejte na internetu. Vsadíme se, že rozdílná částka totožného produktu vás (ne)mile překvapí. Tím, že e-shopy ušetří na nájmu, energiích i zaměstnancích, si pak mohou dovolit nižší ceny zboží.

3.Rychle zjistíte, zdali se vám daný kousek do interiéru hodí

Chcete-li mít představu o tom, jak bude vybraný produkt ladit se zbytkem interiéru, jednoduše si obrázky vybraných produktů uložte do počítače a ve foto editoru si je pak na bílém pozadí poskládejte dohromady. Malá finta, která vám ušetří designérské přešlapy.

4.Nestaráte se o dopravu a mnohdy ani o montáž

Většina e-shopů s nábytkem dnes již nabízí dopravu a leckdy i montáž zdarma. Tímto vám tedy odpadá starost s přepravou nábytku. Doprava zdarma navíc patří k prodejním argumentům, na které zákazníci slyší, a tak ji nabízí čím dál tím více firem.

5.Porovnáte více zboží od různých značek

Na internetu můžete také využít srovnávače nábytku (například Favi nebo Biano), a zajistit si tak u vybraného zboží nejlepší možnou cenu. To v kamenných obchodech nelze. Vysněný produkt si pak vyfiltrujete dle materiálu, odstínu nebo třeba velikosti.

Několik tipů na závěr:

  • Ještě než kliknete na tlačítko „Objednat“, přečtěte si recenze od jiných zákazníků. Mnohdy můžete koupit zajíce v pytli, proto si kvalitu daného produktu i e-shopu ověřte.
  • Vybrali jste si úchvatnou kuchyň nebo sedačku, ale bojíte se případných klamavých fotografií? Produkty si jednoduše zajeďte okouknout a „osahat“ do kamenného obchodu, finální nákup ale proveďte po internetu.
  • Pokud existuje něco, co by vám internetové nákupy mohlo znepříjemnit, tak je to jednoznačně pomalý internet. Je-li to i váš případ, zbytečně se nenervujte a zvažte sjednání rychlejšího internetového připojení. Internet HD od O2 vás překvapí extra silnou wi-fi a supervýkonným modemem, který unese i 10 připojených zařízení.