Jste zde

3 originální křesla pro váš obývací pokoj

pohodlné růžové křeslo Zdroj: www.bigstockphoto.com
Jedinečné křeslo se zajímavým dekorem se může stát dominantou pokoje. Buďte originální a zaujměte návštěvy netradičním kouskem, který vyjádří váš styl. Pohodlnost pak zajistí kvalitní opěrky a polstrování. Pořiďte si do obývacího pokoje designové křeslo.

8. 1. 2020

Podle čeho křeslo vybírat?

Pokud vybíráte křeslo, zajímejte se o pevnost opěradla, měkkost polstrování a o dostatečnou plochu k sezení. Hluboká a nízká křesla nabídnou pohodlí, avšak vstávat se vám z nich bude hůře.

Podpěra pro nohy, možnost polohování a dostatečně vysoké područky jsou dalšími plusovými body k vašemu komfortu. Čím víc křeslo váží, tím lépe drží stabilitu – zároveň se vám s ním ale bude hůře manipulovat. Myslete i na údržbu – kvalitní potahy se ošoupou pomaleji.

Zdroj: heureka.cz

Volba 1 – křeslo Halmar Butterfly

Relaxační křeslo s divokým barevným nebo umírněným šedým motivem Halmar Butterflynadčasový design. Kvalitní materiál (tkanina a chromovaná ocel) zajistí dlouhou životnost a odolnost. Otáčivý systém vám zase usnadní práci s posouváním křesla do vhodného směru. Pevná a jednoduchá konstrukce tvoří stabilní základ křesla, které tak unese až 120 kg. Díky klasickému tvaru pak budete mít pohodlí, ať už si chcete číst knihu, nebo konverzovat s rodinou.

Křeslo Halmar Butterfly je podle recenzenta Tomáše kvalitně provedené, ale ocenil by vyšší opěradlo.Zdroj: heureka.cz

Volba 2 – křeslo Khome Egg

Arne Jacobsen se při vytváření modelu křesla Khome Egg inspiroval ikonickým tvarem. Křeslo má chromovaný základ a nohu z leštěné oceli, která mu dodává nádech šedesátých let. Čalounění je vyrobené z vlny vysoké kvality. Nová dominanta vašeho pokoje může mít jeden z 20 barevných odstínů, a to včetně opravdu neotřelých barev jako tyrkysová, růžová nebo olivová.

Volba 3 – křeslo VidaXL 240650

Relaxační křeslo VidaXL 240650 s motivem veselého květinového designu vynikne v každé místnosti. Ergonomické opěradlo vašim zádům zajistí dobrou podporu a vy tak můžete v křesle relaxovat celé hodiny. Díky svým rozměrům je skvělou volbou do menších bytů, kde vynikne zejména se zařízením v prostých barvách a liniích. Dřevěné nohy pak křeslu dodávají eleganci a vzdušnost.

Pohodlí a překvapivý design

Ať už plánujete křeslo užívat na relaxaci o samotě nebo na uvolněný večer s přáteli, mělo by nejen krásně vypadat, ale hlavně dodat zádům oporu. Díky hlubokému sedáku získáte pohodlnost a ve spojení s originálním dekorem můžete vlastnit jedinečný a praktický kus nábytku. Ať už dáváte přednost klasickým tvarům nebo moderním funkcím, svého favorita si mezi relaxačními křesly vybere každý.