Jste zde

Vytvořte si pohodlné posezení na zahradě. Snadno a levně!

Zdroj: www.photl.com/208950.html
Jaro je tady! A s ním i první prosluněné dny, které předznamenávají, jak budou vypadat dlaší týdny a měsíce. Připravte se na letní posezení s přáteli a vytvořte ve vaší zahradě kout, kde vám bude dobře. Jak? Se slevovými kupony snadno a levně.

15. 4. 2015

Stejně jako se s jarem vlévá lidem do žil energie, tak i příroda se začíná probouzet a sílit. Je tedy vhodné připravit zahradu na pozdější týdny a měsíce. Zryjte a vyplejte záhony, zasaďte nové květiny a trávník a ostříhejte oschlé větve na stromech. Pěstujete-li zeleninu, zkontrolujte také skleník, zda během zimy neutrpěly skleněné tabule újmu.

Jarní práce na zahradě jsou sice úmorné, ale tahle námaha se později neskutečně vyplatí.

Užijte si prosluněné podvečery s přáteli

Pokud máte zahradu, co se přírody a zahradničení týká, připravenou, tak je na čase se zaměřit také na materiální vybavení, abyste měli vlastně ten čas s přáteli kde trávit. Letní měsíce jsou přes den teplé, ale s příchodem noci se často výrazně ochladí nebo minimálně začne foukat vítr. Abyste se před těmito změnami ochránili, je vhodné pořídit si přístřešek, ve kterém můžete trávit podvečer.

Nechcete-li se pouštět do velkých stavebních úprav, tak vám bohatě postačí zahradní stan, který postavíte během chvilky. Přikupte si ke stanu ještě zahradní nábytek - stačí stůl a pár židlí a máte vše připravené na letní grilovačky a večerní posezení u ohně.

Ušetřete se slevovými kupony

Velkou výhodou je skutečnost, že můžete využít při nákupu u prověřeného prodejce slevové kódy Kokiskashop. Díky těmto slevovým kódům ušetříte zajímavou částku, kterou můžete dále investovat do dalšího zpříjemnění posezení na zahradě.

A jaké je nejlepší zpříjemnění volných chvil? Milovníci kávy nám jistě dají za pravdu, že není nic lepšího než si sednout v klidu na zahradu a vychutnávat si lahodnou kávu. Kupte si kávu Tchibo s kódem slevového kupónu Tchibo a ušetřete další korunky.