Jste zde

Jak využít velkou zahradu? Pořiďte si párty stany a užívejte si zahradní oslavy naplno

party stan PR Zdroj: PRILL Mediendesign / Adobe Stock
Přeruší vaše letní zahradní párty s přáteli a rodinou čas od času nečekaná přeháňka? Stává se vám, že datum venkovní narozeninové oslavy musíte posouvat z důvodu nepřízně počasí?

15. 8. 2023

Nenechte si život plánovat počasím a pořiďte si na svou zahradu párty stan. Přinese vám spoustu radosti.

Venkovní akce s úsměvem? Od toho jsou párty stany

Párty stany jsou spolehlivým zázemím při pořádání libovolné venkovní akce. Snadno se vejdou do zahrady, ale samozřejmě jsou k spatření i na zahrádkách u restaurací a hotelů. Příjemné zázemí v takovém stanu vytvoříte raz dva a probíhající společenskou událost již nic nenaruší.

Svatební stany pro pohodlné zázemí a ochranu před deštěm

Pokud plánujete letní svatbu, nezbytným doplňkem jsou také svatební stany. Přestože se říká, že déšť ve svatební den přináší novomanželům štěstí, nikdo z nás doopravdy netouží po tom, aby v tento významný den promokl. Nenechte se tedy zaskočit nečekanou letní přeháňkou a vytvořte si kryté zázemí ve speciálním svatebním stanu. S přehledem pojme všechny hosty a rozhodně se v něm nebudete tísnit.

Proč využívat párty stany?

Stále si nejste jistí tím, že párty stany jsou pro vás tím pravým? Dovolte nám, abychom vám sdělili jejich největší výhody. Zaprvé, dají se snadno sestrojit a případně i znovu složit. Jsou ale také nepromokavé, elegantní a ochrání váš i před nepříjemným větrem.

S praktickým zahradním párty stanem budou všechny vaše venkovní oslavy vydařené, protože je již nikdy nebudete muset rušit na poslední chvíli nebo stěhovat do domu, když se náhle změní počasí a přijde nežádoucí přeháňka. Ve stanu překonáte i nepříjemný liják a užijete si pohodlí i příjemné posezení. Jakmile déšť či vítr odezní, můžete stan otevřít a nechat čerstvý vzduch proudit dovnitř.