Jste zde

Sušička Beko: pomocník, který vás nezruinuje

sušička prádla Zdroj: www.pixabay.com
Sušičku dneska nemá doma mnoho lidí, ale postupem času už se bude počet majitelů tohoto šikovného pomocníka nejspíš jen zvyšovat. Věříme, že se sušička probojuje do srdcí českých domácností, stejně jako třeba myčka nádobí.

22. 1. 2020

Na trhu je nepřeberné množství konkrétních výrobků nejrůznějších značek. Je tedy proto docela složité si vybrat tak, aby vám nakonec zvolený kousek opravdu vyhovoval se vším všudy. Pro ty, kteří nechtějí do sušičky investovat moc peněz, ale zároveň hledají parťáka, který něco vydrží, jsou tu hlavně sušičky Beko.

Výhodou je cena a přístup k alergikům

Obecně patří sušičky prádla Beko k těm levnějším, což potěší rodiny s nižším rozpočtem. Neznamená to ale, že by šlo o podřadné výrobky, které vás za chvíli zase opustí.

K největším přednostem patří funkce BabyProtect, která je určena hlavně pro děti a alergiky. Se spuštěním této funkce získáte jistotu, že dojde ke sterilizaci prádla na 99,99 % a mikroorganismy si skoro neškrtnou. Stejně tak si dá snad každá sušička Beko záležet na tom, aby (nejen) na oblečení nezůstávaly zvířecí chlupy.

Zdroj: www.pixabay.com

Beko vyrábí buď samostatné sušičky, nebo sušičky kombinované s pračkou. Pokud tedy uvažujete o pořízení sušičky a zároveň má i vaše pračka to nejlepší za sebou, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou.

Průměrná hlučnost, příjemný design

Sušičky Beko vás zaujmou svým oku lahodícím designem. V pohodě „zapadnou“ snad do kterékoli domácnosti a nikde nebudou prostoru ubírat na kráse. Zajímat by vás při výběru ještě měla určitě i hlučnost, která se pohybuje kolem průměrných hodnot. Myslete na to, že si vybíráte v nižších cenových hodnotách, a tomu musíte podřídit své požadavky. Zároveň mají tyto sušičky docela slušnou spotřebu energie, i když na trhu najdete i mnohem úspornější.