Jste zde

Špionážní kamera aneb mějte domov stále pod dohledem

Zdroj: www.cel-tec.cz
Otázka ochrany majetku je už dlouhou dobu aktuální téma. S nástupem chytrých mobilních telefonů se otevřely dveře pokročilým technologiím, které dnes může mít doma opravdu každý z nás.

26. 4. 2017

K nepřetržitému střežení domácnosti lze využít například špionážní kameru v meteostanici CEL-TEC  MS1 Wi-Fi, kterou si v tomto textu krátce představíme.

Jedná se o multifunkční zařízení, které v sobě kombinuje skutečnou meteostanici a špionážní kameru s detekcí pohybu. 

Tváří se to jako nenápadná domácí meteostanice, ale dokáže ochránit vaše bydlení před nezvanými návštěvníky.Zdroj: www.cel-tec.cz

Meteostanice na velkém displeji zobrazuje základní údaje, jako jsou čas, datum, předpověď počasí, vnitřní a vnější teplota a vlhkost a také fázi měsíce. Druhou část zařízení tvoří vnější jednotka, se kterou meteostanice komunikuje bezdrátově. To hlavní, tedy čočka kamery, ale zůstává skryto, takže tuto nenápadnou meteostanici přeměňuje na sofistikovanou špionážní kameru

Pořizovat může fotografie nebo klasický videozáznam.Zdroj: www.cel-tec.cz

V případě narušení střeženého prostoru lze nastavit jak nahrávání na microSD kartu, tak nasnímáni několika fotek a následné zaslání na zvolenou e-mailovou adresu. Meteostanice se připojuje na Wi-Fi, díky čemuž je možné sledovat dění před kamerou online odkudkoliv prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. 

Aplikaci je možné si zdarma stáhnout z Google Play nebo Apple Store. Veškerým nastavením kamery provede uživatele aplikace v mobilním telefonu.

Meteostanice se připojuje na Wi-Fi, díky čemuž je možné sledovat dění před kamerou online odkudkoliv prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Zdroj: www.cel-tec.cz

Tato špionážní kamera nahrává barevný obraz se zvukem ve FULL HD rozlišení. Zařízení je vybaveno akumulátorem, díky kterému je schopno fungovat až tři hodiny na jedno nabití. Pokud se připojí do elektrické zásuvky může fungovat nepřetržitě. Záznam se ukládá na paměťovou kartu, možné je použít až kapacitu 32 GB na kterou se vejdou cca tři hodiny záznamu. 

Kameru v meteostanici CEL-TEC MS1 můžete zakoupit v eshopu CEL-TEC.cz.