Jste zde

Řadové domy v Plzni: propadněte jejich kouzlu!

řadové domy v Plzni Zdroj: pubec.cz
Téměř bez údržby, a přece se zahrádkou? Hledáte-li kompromis mezi bydlením v rodinném domě a bytě, řešením mohou být řadové domy. Právě teď je v Plzni řada lákavých nabídek, které rozhodně stojí za návštěvu.

29. 7. 2019

Realitní kancelář Pubec nabízí řadové domy v původní zástavbě i řadu novostaveb.

V čem spočívá kouzlo řadového bydlení?

Řadové domy spojují výhody bydlení v rodinném domě a bytě v jedno. Získáte soukromí, velkou obytnou plochu i předzahrádku, parkovací místo a zadní větší zahradu pro rekreační účely. Bydlení v řadovce ocení vaše děti, domácí kutil, zahrádkář i domácí mazlíčci. Proč dělat ústupky, když můžete mít vše v jednom – komfort bydlení v bytě i luxus rodinného domku.

Řadovky Myslinka předčí vaše očekávání

Právě teď jsou v prodeji pasivní nebo nízkoenergetické domy v lokalitě Myslinka asi 10 km od Plzně. Nelákají jen lukrativním umístěním a klidovou zónou, která je od krajského města, co by kamenem dohodil. Skvělá je i cena, která se pohybuje okolo 4 milionů za dům. Získáte tak skvělé, moderní, hospodárné a ekologické bydlení, které vám bude sloužit v průběhu celého vašeho života.

Ideální prostředí pro rodiny s dětmi

Řadové domy Myslinka nabízejí skvělé možnosti pro všechny věkové skupiny. Rodiče s dětmi si tu však obzvlášť přijdou na své. V okolí je hned několik hřišť určených pro různé věkové skupiny dětí, velkokapacitní mateřská školka a dostupné základní vzdělání. Skvělou zprávou je i skutečnost, že nedaleko vzniká nový přírodní park s neuvěřitelnou rozlohou 14 000 m2. Součástí projektu výstavby je i lokální samoobsluha nebo restaurace. Na své si tak přijdou i dospělí. Milovníci sportů zase ocení dostupné hřiště i tenisové kurty a pejskaři četné možnosti výletů po okolní přírodě.  

Celý areál je navržen také s ohledem na potřeby seniorů. Každý dům navíc oplývá vlastním parkovacím místem a dostatek prostoru zbude i pro návštěvy. Dojíždění za prací tak není problém. A není to problém ani v případě, že preferujete hromadnou městskou dopravu, která je z místa velmi dobře dostupná a v současné době se jedná o jejím zavedení až k samotnému areálu.