Jste zde

Proč se vám vyplatí pojistit si domácnost?

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Vloupání, vytopení od nešikovného souseda, živelní pohromy, zkraty elektronických zařízení nebo jiné poškození vašeho domova. Před tím vším vás ochrání pojištění domácnosti. Přečtěte si, proč se vám toto pojištění vyplatí a jak ho získáte.

14. 12. 2018

Lupiči obvykle napáchají velké škody

Jezdíte rádi na dovolenou a necháváte svůj domov bez dozoru? Nejste sami. Podobně uvažuje asi 90 % Čechů, přestože většina z nich si myslí, že by se k nim lupič vloupal během 10 minut. Možná dáváte klíče sousedům pro případ, že by se „něco“ přihodilo. Jenomže to zdaleka nestačí.

Pokud dostanou zloději tip zrovna na vaši nemovitost, věřte, že celá akce proběhne skutečně během několika málo minut. Jak velké ztráty přitom utrpíte, záleží na tom, jak drahé vybavení vlastníte a také jak (ne)šikovní zloději se u vás zastaví.

Zatímco vy budete pozorní a dáte si pozor na všechny potenciální problémy, stačí nepozorný soused a je "vymalováno".Zdroj: www.bigstockphoto.com

Jsou věci, které zkrátka neovlivníte

A co takové živelní pohromy jako vichřice nebo sesuvy sněhu? I ty dokážou na vašem domově zanechat pořádné škody. Stejně jako živly neovlivníte ani nešikovného souseda, který vám vytopí byt. Stačí chvilka a máte zničený nejen dům či byt, ale i vybavení v něm.

Tomu všemu přitom můžete lehce předejít už pár korunami měsíčně. Nemusíte investovat peníze do drahého bezpečnostního systému. Ten vás sice ochrání před vloupáním, ale v případě živelních pohrom nebo vytopení vám bude platný asi jako mrtvému zimník. Řešením je pojištěná domácnost. Jsou věci, které neovlivníte, můžete mít ale pod kontrolou náhradu jejich škod.

Pojištěná domácnost za pár korun

Na stránkách ePojištění.cz navíc najdete cenově nejvýhodnější pojištění domácnosti na trhu. Srovnávač má exkluzivní smlouvy s jednotlivými pojišťovnami, takže sjednáte skutečně tu nejlepší cenu. Srovnání je jednoduché. Během 2 minut získáte nabídky od všech pojišťoven rychle, přehledně a na jednom místě.

Pojištění se u každé instituce liší, takže pozorně pročítejte, jaké podmínky v jednotlivých pojišťovnách platí. Když už dojde k pojistné události, budete v klidu. Od své pojišťovny totiž dostanete finanční odškodnění.

Skutečně stačí jen pár korun měsíčně, abyste spali klidně a beze strachu.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Vyberte si pojištění podle svých představ

Pojištění domácnosti vám ušetří mnoho starostí. Vztahuje se na domácí zařízení, jako jsou například elektronika, různé starožitnosti, nábytek, ale i podlaha nebo třeba vestavěné skříně. Pojištěním ochráníte svůj byt, dům, ale i garáž nebo dílnu, kterou máte hned vedle domu. I tady se může nacházet spousta drahého vybavení včetně nářadí nebo sportovního náčiní, o které byste určitě nechtěli přijít. Tak nenechávejte věci náhodě a pojistěte si svůj majetek.