Jste zde

Okenní rolety s pohádkovými motivy: Radost do dětského pokojíku!

Zdroj: www.velux.cz
Naše domovy lze zkrášlit a ozvláštnit mnoha způsoby. Někdo volí netradiční tapety, jiný zajímavý koberec nebo velký a nepřehlédnutelný obraz, ale skvělou možností je také neotřelá, veselá a výrazná okenní roleta.

28. 5. 2017

Právě takové si můžete pořídit od společnosti VELUX, která jich nabízí skutečně dostatek, aby si vybralo dítě v každém věku.

Nejoblíbenější postavičky na roletě okna

Pohádky od Walta Disneyho mají rády už ty nejmenší děti, rády se na ně podívají ale i ty větší. Chcete-li, aby byl pokoj vaší ratolesti hezký, a zároveň mu chcete udělat radost, navštivte e-shop společnosti VELUX a najděte roletu, na níž bude právě postavička z pohádky, kterou má vaše dítě tak rádo. Velux nabízí celkem 12 rolet s tématikou Disney. Jmenujme kupříkladu medvídka Pú, Popelku, Bambiho, myšáka jménem Mickey, myšku Minnie nebo roletu s hlavními hrdiny pohádky Letadla.

Tuhle roletu si vaše děti zamilují. A vy, pokud patříte k fandům hvězdné ságy, také. Zdroj: www.velux.cz

Rolety společnosti VELUX z kolekce Disney jsou zcela zatemňující, takže dovolují místnost zcela zatemnit nejen v noci, ale i ve dne, kdy si vaše dítě dopřává osvěžující odpolední spánek, aby mohlo do večera svěží pobíhat. Rolety jsou navržené a upravené tak, aby vyhovovaly na všechny typy a velikosti střešních oken VELUX. Samozřejmostí je to, že neobsahují nebezpečné chemické látky a jejich montáž je naprosto snadná.

Kolekce rolet StarWars

Ani na větší děti společnost VELUX nezapomíná. Ty potěší například zcela zatemňující rolety s tématikou slavné ságy Star Wars. Volit lze ze čtyř různých motivů, zajisté si tedy vybere každý, koho tento film a jeho hrdinové oslovili. Barvy jsou výrazné a zastíněné okno tak upoutá na první pohled.

Milují vaše děti pohádky Walta Disneyho? Pak si tyhle rolety zamilují.Zdroj: www.velux.cz

Kompletní nabídku rolet od společnosti VELUX najdete na internetových stránkách veluxshop.cz. Nechybí ani rolety jednobarevné nebo třeba květované. Navštivte je a přesvědčte se sami, jak hezky a efektivně se dá střešní okno v pokoji vašeho dítka zatemnit.