Jste zde

Nebaví vás práce s prádlem? Sušička Bosch se může stát dobrým parťákem

sušička prádla bosch Zdroj: youtube.com
Čekat, až prádlo uschne. Pak ho žehlit. Najít na něm zvířecí chlupy, kterých jste se chtěli zbavit, ale bohužel se to při praní nepodařilo. A vůbec čekat, až oblíbené kalhoty projdou celým tímhle procesem. Tak to už fakt nemusíte!

20. 1. 2020

Stačí si pořídit šikovného pomocníka – sušičku. Až začnete váhat, kterou a jak vybrat, napovíme, že byste se měli zaměřit na známou značku, která už má spoustu práce a zkušeností za sebou. Třeba Bosch. Německý výrobce totiž právem patří mezi ty nejspolehlivější na trhu, což je ovšem vykoupeno trošku vyšší cenou.

Sušičky Bosch bývají kondenzační s tepelným čerpadlem – to je velmi oblíbené provedení. Vodu, kterou tyto přístroje odchytávají, používají k automatickému čištění. K jejich nezpochybnitelným výhodám patří „nabušenost“ nejrůznějšími programy. Na speciální program dokonale vysušíte třeba péřové bundy nebo přikrývky a polštáře, aniž by se cokoli pokazilo.

K dalším výhodám obecně patří nízká hlučnost a slušná kapacita. Odradit však může cena, jak už bylo napsáno, a hodnoty spotřeby, které jsou o něco vyšší než u konkurenčních sušiček.

Sušička se může stát skvělým pomocníkem v domácnosti.Zdroj: youtube.com

Tak se společně podívejme na tři nejlépe hodnocené modely a jejich špičkové parametry.

Bosch WTX87EHO

Obecně je nejlépe hodnoceným modelem právě Bosch WTX87EHO. Nemá filtr ve dveřích pro zachytávání tkanin, který byste museli čistit. Na základě posledního pracího cyklu dokáže zvolit nejvhodnější. Díky funkci Iron Assist můžete žehličku skoro prodat, protože ji nebudete potřebovat. Maximálně do ní dáte 9 kg prádla.

Bosch WTR84TW0CS

Čištění filtru je u toho modelu docela jednoduché díky osazení EasyClean filtrem. Sušička poskytuje šetrné sušení SensitiveDrying, kdy suší proudy teplého vzduchu ze všech stran. Tento model je relativně tichý, naplníte ho 8 kg prádla a nabídne vám tři úrovně sušení podle toho, jestli se bude dát prádlo hned použít, nebo budete muset ještě vytasit žehličku.

Bosch WTW87463BY

Do třetice všeho dobrého model, který si vás získá rychlým a dokonale účinným sušením. Pojme 7 kg prádla, nabízí několik programů a úrovní sušení podle toho, jestli si chcete pak prádlo ještě dožehlit, a můžete se spolehnout na to, že jakmile svoje oblečení (a nejen to) vytáhnete, bude skvěle provzdušněné, nadýchané a nepomačkané.

Ještě pořád váháte, jestli je sušička nezbytným pomocníkem?