Jste zde

Nakupujte potraviny nebo drogerii levněji až o 80 %. Dáme vám návod!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Potraviny, drogerie, pohonné hmoty, elektřina, voda… Cena prakticky všeho zboží roste. A ne právě málo. Domácnosti dnes za své pravidelné nákupy vydávají o stovky i tisíce korun měsíčně navíc.

19. 7. 2018

Pokud i vy cítíte, že u pokladen platíte čím dál více a chcete s tím něco udělat, pokračujte ve čtení. Máme pro vás tipy, jak ušetřit bez toho, že byste se omezovali na pohodlí či kvalitě kupovaného zboží.

Nakupujte v akcích. Ušetříte až 80 % z ceny zboží

Prakticky na všech položkách vašeho pravidelného nákupního seznamu můžete ušetřit až 80 %. Stále můžete kupovat své oblíbené značky, jen si je nebudete pořizovat za plné ceny, ale za akční ceny. Snad všechny supermarkety a hypermarkety v České republice několikrát do měsíce nabízí desítky produktů s výraznými slevami.

Například, na webu AkcniCeny.cz, který každý den aktualizuje přehled akčních nabídek desítek prodejců po celé České republice, je nyní přes 7 500 nabídek výhodné koupě. Na vás je „pouze“ vybrat si, který z produktů si za tak výhodné ceny pořídíte.

Na AkcniCeny.cz najdete informace o akčních nabídkách napříč celým sortimentem zboží. Od potravin, drogerii, elektroniku, nářadí, hračky, textil, sportovní potřeby přes knihy a papírenské zboží až po nábytek.

Mrkněte do letáků nebo na Akcniceny.cz. Vyplácí se to!

Výhodné nabídky jistě najdete i u prodejců z vašeho okolí, ať už jde o velké supermarkety a hypermarkety typu Kaufland (viz leták Kaufland), Tesco (viz leták Tesco), Billa, Albert, Globus, prodejce drogistického zboží dm drogerie market, Rád drogerie, či prodejce elektra Euronics, Datart, ELECTRO WORLD.

Na AkcniCeny.cz najdete jak náhledy elektronických letáků, tak přehledy zboží tříděných do tematických kategorií. Oproti „klasickým“ akčním letákům má sledování webu AkcniCeny.cz několik výhod:

  • Máte informace o akcích i těch prodejců, kteří nedoručují letáky do vaší poštovní schránky
  • Znáte sortiment v rámci akčních nabídek na úrovni jednotlivých prodejen (někteří prodejci nabízí na jednotlivých prodejnách různé zvýhodněné nabídky)
  • Informace máte vždy včas
  • Jste schopni si snadno a rychle porovnat výhodnost jednotlivých akčních nabídek
  • Na AkcniCeny.cz najdete i přehled cen pohonných hmot v rámci celé České republiky, ušetřit tedy můžete i na benzínu či naftě

Navštivte ještě dnes AkcniCeny.cz a začněte nakupovat chytře – v akčních nabídkách.