Jste zde

Knihy, které by u vás doma neměly chybět

žena, co si na posteli čte knížku Zdroj: PV productions / Shutterstock.com
Máte svou knihovnu už pořádně plnou? Nebo by se tam ještě našlo místo? Podívejte se, jaké knižní kusy by u vás rozhodně neměly chybět! Naše skvělé 3 TOP tipy na knihy jsou zde.

8. 8. 2020

Knižní novinky

Možná už máte svého oblíbeného autora i knižní styl, který vás nejvíce zajímá. Nikdy ale není na škodu si udělat malou vycházku i do světa jiných knižních stylů. Knižní novinky, o kterých se momentálně hovoří, by ve vaší domácí knihovně rozhodně neměly chybět.

Právě novinka se postará o to, že se dozvíte něco zcela nového a neotřelého, co vám dosud zůstávalo skryto. Sledujete pravidelně novinky? Jaké knihy vás v poslední době nejvíce zaujaly? 

Knihy v angličtině

Zatímco zbytek světa je už dávno zvyklý si pouštět své oblíbené filmy i seriály v angličtině, nám se do toho příliš nechce. A to je velká škoda! Sledováním svého oblíbeného programu v cizím jazyce pod kůži dostanete pasivní znalost jazyka, který pak mistrně použijete během dovolenkových dnů.

Knihy jsou třešničkou na dortu. Upravená vydání pro začátečníky i pokročilé baví skutečně každého! Máte i vy doma nějakou cizojazyčnou knížku? 

Naučné a odborné knihy

Také se vám ježí chlupy, když dnes všichni všechna fakta hledají na internetu? Celospolečensky se ví, že na internet lze umístit skutečně vše – i neověřené informace.

Občas prostě stojí za to si raději vzít do ruky kvalitní a odbornou knihu, která vám vše vysvětlí bez nutnosti pochybovat. Máte doma dostatek kvalitního čtiva i vy? 

Jak je na tom vaše domácí knihovna? Který z našich tipů vás nejvíce oslovil? Přejeme vám krásné chvíle s dobrým čtivem v ruce.