Jste zde

Jak na pořádek v dílně či garáži? Pořiďte si regály online

Pořádek v garáží Zdroj: majster-regal.cz
Mít pořádek v dílně, garáži nebo technické místnosti je určitě velmi důležité. Jednak se zvyšuje bezpečnost práce a jednak si můžete být jistí, že se v daném prostoru budou cítit dobře i návštěvy. Jak na kamaráda, tak i na potenciálního obchodního partner

5. 11. 2021

Lehké, elegantní, ale pevné police

Ač by se při pohledu na moderní regálový systém mohlo zdát, že se jedná o poměrně vetchou a ne příliš pevnou záležitost, opak je pravdou. Základem regálů je pochopitelně vyztužený kov, který se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Určitě si můžete být jistí tím, že police unesou klidně i několik desítek kilogramů. Standardně se pohybuje nosnost polic klidně i kolem 300 kg. bez problémů tak unesou třeba takové těžké bedny s různým materiálem nebo kola od automobilu. ta máte v případě potřeby přezutí ihned k dispozici. 

Přehledné řešení se vším všudy

Tak tím si můžete být jistí. Regálový systém je maximálně kompaktní a police otevřené. Díky tomu bez větších potíží můžete z regálů vzít cokoli ihned. Samozřejmostí je i jejich perfektní členění. Bez větších potíží do nich uskladníte i menší titěrnější věci. Nic se vám jen tak jednoduše nevysype a neztratí. To si pochopitelně nepřejete.

Nic drahého, navíc si nakoupíte pohodlně online

Regálové systémy a regály samotné nepředstavují nijak nákladnou záležitost. Modely od společnosti Majster Regál vyjdou obzvláště výhodně. Velkou výhodou je i fakt, že si můžete jednoduše a pohodlně koupit regál online. Vybírat si lze z obrovského množství modelů, jež jsou aktuálně k dispozici.