Jste zde

Hledáte netradiční valentýnský dárek?

povlečení s květinami Zdroj: www.rodinnebaleni.cz
Blíží se oslavy svátku svatého Valentýna, a to je příležitost vyznat se ze svých citů. Své lásce darujete přání s vyznáním lásky a přidejte dárek, který potěší. Zkuste být letos méně tradiční a namísto sladkostí vyberte dárek, který potěší každý den.

3. 2. 2022

Pro vaši spřízněnou duši

Máte plné srdce citů a chcete to dát najevo tím nejlepším dárkem k Valentýnu? Kytka a čokoláda, to je klasika, ale vaše láska si určitě zaslouží ještě něco navíc. V e-shopu s bytovým textilem RodinnéBalení už nyní najdete samostatnou sekci „Valentýn“, kde uvidíte nejen nádherné valentýnské povlečení plné růží či srdíček, ale také třeba sadu kvalitních ručníků v něžných barvách nebo romantické povlaky na polštářky, přímo určené k pomazlení. Rozhodně je z čeho vybírat, takže rychle do toho, ať nezmeškáte.

73759-povleceni-amor.jpg

valentýnské povlečení
Zdroj: 
www.rodinnebaleni.cz
Radost na Valentýna můžete udělat i tímto povlečením.

Vyberte ten pravý dárek

Při volbě valentýnského dárku mějte na paměti, v jaké fázi je váš vztah. Pokud o vašich citech ten druhý ještě ani neví, určitě bude vhodnější zvolit třeba polštářek se srdíčkem než povlečení.

Ve vztazích, které už mají něco za sebou, se ale držet zpátky nemusíte. Při výběru některého z překrásných povlečení pro zamilované, myslete na to, co udělá vaší lásce největší radost. Jestli preferuje něhu srdíček či roztomilých zvířátek, udělejte si na výběr čas. Máme jich spoustu. Pokud spíš vyznává drsnější romantiku, zvolte třeba povlečení Nesmrtelná láska; nešlápnete vedle.

Romantika s 3D povlečením

Tu pravou atmosféru valentýnského večera určitě dokonale podtrhne naše 3D povlečení, které svým jedinečným designem dokáže naprosto ohromit. Každý z výjevů na povlečení zde totiž působí tak, jako byste hleděli přímo do prostoru. Je to díky kvalitnímu fototisku, který zobrazuje krajinu, květy či zvířata až neuvěřitelně skutečně. 3D povlečením rozhodně uděláte své lásce radost a navíc se spolehněte, že u vás v ložnici bude mít romantika už napořád své stálé místo.

73760-povleceni-kral-a-kralovna.jpg

černé a bílé povlečení
Zdroj: 
www.rodinnebaleni.cz
Povlečení nemusí tvořit dva totožné kousky. Vsaďte na hru kontrastů.