Jste zde

Dveře MASTER – preciznost bez limitů

dveře Master PR Zdroj: JAP FUTURE
Jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design. Pro svůj exkluzivní interiér si je stvoříte podle svého gusta a je jen na vás, jak náročné představy máte.

16. 9. 2022

Dveře MASTER, od společnosti JAP FUTURE, charakterizuje individualismus, sebevědomí, preciznost…s těmito vlastnostmi jdou naproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a troufají si, ať už sami nebo ve spolupráci s odborníky, vyladit pro sebe ten nejunikátnější model dveří MASTER.

124_str_54_dvere_final_rgb.jpeg

otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň EFEKTA
Zdroj: 
JAP FUTURE

Jak je možné, že každé dveře MASTER jsou svým způsobem unikum? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. Základním konstrukčním prvkem dveří je rám tvořený profilem z eloxovaného hliníku, který můžete „obalit“ různými materiály: sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty, kamennou dýhou nebo magnetickou tabulí. Pokud máte ohledně materiálu na dveře Master svoje specifické přání a bude jen trochu reálné, tak Vám ho splníme.   

master_grafosklo_a4_final.jpg

otočné dveře MASTER, povrch GRAFOSKLO, skrytá zárubeň AKTIVE
Zdroj: 
JAP FUTURE
      

Další vzhledové varianty lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění a kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu. V současnosti jsou trendy jednoduchost, nadčasovost a čistota linií, tak pozor, aby to neskončilo, jako když v pohádce pejsek s kočičkou vařili dort.

72_master_sklo_lak.jpg

Posuvné dveře MASTER do pouzdra AKTIVE STANDARD
Zdroj: 
JAP FUTURE

Bourání limitů u dveří MASTER ještě není u konce. Na výběr je provedení se zvukovou izolací 34 dB, výška až do neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi AKTIVE, EFEKTA nebo DUAL.

Do dveří MASTER se zamilujete snadno. Jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu. Rozhodnete se pro ně? www.japcz.cz