Jste zde

Stavební pouzdra JAP – nově s doživotní zárukou

stavební pouzdra JAP Zdroj: JAP FUTURE
Na návštěvě u známých nebo rodinných příslušníků menší děti nejvíce zaujmou posuvné dveře. Dokážou si s nimi vyhrát tak, že kolikrát nepotřebují jinou zábavu.

20. 9. 2023

Jsou fascinovány nejen jednoduchým a hladkým posuvem, ale co je pro ně obzvlášť přitahující, je tunel, do kterého dveře zajíždějí a odkud se zase vynořují. V čem je to kouzlo? ptají se děti. Odpověď je nasnadě. Aby se dveře mohly zasunovat do zdi, musí v nich být zabudované stavební pouzdro.

Troufáte si v duchu odpovědět na otázku, co je stavební pouzdro? Pokud ano, máte pochvalu. Pokud ne, tak jednoduše řečeno, jde o plechovou kapsu, určenou k zazdění do pevné příčky nebo k instalaci do SDK. Dveře jsou pak při otevírání zasouvány do této plechové kapsy a nenárokují si žádný další prostor. Stavební pouzdro představuje bezbariérově řešení a je nepřekonatelnou volbou, pokud potřebujete v interiéru ušetřit prostor.

norma-parallel-web.jpg

Stavební pouzdro NORMA PARALLEL
Zdroj: 
JAP FUTURE
Stavební pouzdro NORMA PARALLEL

Jediným výrobcem stavebních pouzder v České republice je firma JAP FUTURE. Pan Petr Paksi, jednatel této společnosti doplňuje: „Vyrábíme stavební pouzdra už více než třicet let. Za tuto dobu jsme našim zákazníkům dodali bezmála 500 000 kusů stavebních pouzder v různém provedení. Díky vlastnímu skladovému zázemí umíme, na rozdíl od zahraniční konkurence, dodat stavební pouzdra v pověstném kvapíku.“

V základní nabídce JAP FUTURE jsou stavební pouzdra obložková a bezobložková. Obložková stavební pouzdra NORMA se využívají nejvíce a jsou ve čtyřech kategoriích – NORMA STANDARD, NORMA KOMFORT, NORMA UNIBOX a NORMA PARALLEL. Každá z kategorií zohledňuje typ interiéru, do kterého je zapotřebí dveře umístit.

jap-1100x618.jpg

Stavební pouzdro NORMA STANDARD
Zdroj: 
JAP FUTURE
Stavební pouzdro NORMA STANDARD

unknown.jpeg

Stavební pouzdro NORMA UNIBOX
Zdroj: 
JAP FUTURE
Stavební pouzdro NORMA UNIBOX

Bezobložková stavební pouzdra reprezentují pouzdra AKTIVE STANDARD pro jednokřídlé dveře a AKTIVE KOMFORT pro dvoukřídlé dveře. Bezobložková stavební pouzdra bez kompromisů respektují čisté moderní linie zdí bez obložek a jsou tak ideální pro minimalisticky řešené interiéry.

Tato stavební pouzdra designově navazují na ucelenou řadu skrytých zárubní AKTIVE, které jsou vhodné pro otočné dveře od většiny výrobců na trhu.

sirka-dvere-640x360.jpg

Stavební pouzdro AKTIVE STANDARD
Zdroj: 
JAP FUTURE
Stavební pouzdro AKTIVE STANDARD

Letošní NOVINKOU jsou stavební pouzdra ATLAS a ELEKTRA, která konstrukčně vycházejí ze stavebního pouzdra NORMA, ale ATLAS navíc dovolí zavěšení nosných prvků, třeba nábytku nebo kuchyňské linky. Stavební pouzdro ELEKTRA upoutá snadným vedením elektroinstalace bez kolize s dveřním křídlem.

stavebni-pouzdro-elektra_1200.jpg

Stavební pouzdro ELEKTRA
Zdroj: 
JAP FUTURE
Stavební pouzdro ELEKTRA

Všechny zmíněné varianty stavebních pouzder potěší doživotní zárukou a možností dovybavení tichým dorazem pro postupný dojezd, možností atypických výšek až do průchozí výšky 2700 mm, nosností dveřního křídla až 120 kg a kompatibilitou se všemi výrobci dveří, tedy i s námi a našimi dveřmi MASTER nebo IDEA.

„Dlouholeté zkušenosti, kvalitní materiály a technologické zázemí garantují nejvyšší kvalitu našich stavebních pouzder. Troufli jsme si i na nezávislou certifikaci životnosti vozíčků, která byla potvrzena na dobu 98 let,“ zdůrazňuje to nejdůležitější Petr Paksi a přidává aktuální novinku: „Firma je na tento výrobek právem hrdá a rozhodli jsme na něj poskytovat zákazníkům doživotní záruku.“

Tiché elegantní řešení, úspora prostor, originální design a kvalitní zpracování. Samé klady, které se jistě při stavbě či rekonstrukci vyplatí mít na zřeteli. Každý ušetřený metr se dnes počítá a se stavebními pouzdry JAP FUTURE k nim vede přímá cesta. Nejen vy, ale i vaše děti dostanou zkrátka to nejlepší, co na trhu je. www.japcz.cz