Jste zde

Domácí spotřebiče: Vyberte značku, která spojuje kvalitu a dobrou cenu

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Jsou kvalitní, ekonomické a funkční a mají na rozdíl od jiných dostupný servis. Domácí spotřebiče Whirlpool jsou ideálním řešením, když měníte (nejen) starou kuchyň za novou.

12. 6. 2015

Zařizujete nové bydlení? Vsaďte na kvalitu. Domácí spotřebiče Whirlpool jsou na trhu už mnoho let a samozřejmostí je kvalitní provedení i neustálé zdokonalování.

Koupelna v režii elegance a klidu

Také máte rádi čistotu koupelnu, kdy není narušován její jednoduchý a elegantní ráz a zároveň nic “nekazí“ klid, který si v ní chcete užít? Vše jmenované může být splněno i v okamžiku, kdy potřebujete do koupelny umístit pračku.

Kupříkladu pračka Whirlpool AWE 60410 v bílém provedení s vrchním plněním a rozměry 90x40x60 cm se pohodlně vejde i do menších koupelen a přitom vypere až 6 kg prádla na jedno praní. Její energetická třída A++ ušetří výrazné množství financí, které můžete využít jinak. Elektronické ovládání je přehledné a snadné, vybírat můžete z celkem 18 programů.

Usnadněte si práci i v kuchyni

Téměř žádná domácnost se dnes už neobejde bez myčky nádobí a mikrovlnné trouby. Není divu, s jejich přispěním získáme čas, ušetříme za vodu a úklid či přípravu jídla zvládneme snáze.

Myčky Whirlpool jsou vyráběny s kapacitou na větší i menší počet jídelních sad, takže si můžete vybrat model dle vašich potřeb. Do bytů či menších kuchyní můžete využít model ADG 195, který je úzký - má šířku pouhých 45 cm. Umyje až 10 sad nádobí, nabízí 6 různých programů mytí i možnost odložení startu až o 24 hodit, 3příborovou zásuvku a řadí se do energetické třídy A+. Jistě oceníte i technologie Aquasafe a Aquastop, které ochrání myčku před přetečením vody, takže se nestane, že byste vytopili vaši domácnost nebo sousedy.

I mikrovlnné trouby Whirlpool jsou skvělým konkurentem jiných výrobců, a to jak v ceně, tak v kvalitě a funkcích, které nabízí.

Levná mikrovlnka Whirlpool je k dostání již od 1 734 Kč a chcete-li, aby uměla víc, než obyčejný model, sáhnout můžete například po modelu s grilem nebo praktické multifunkční troubě Jet Chef.

Zvolte pro vás a vaši domácnost cenovou dostupnost, precizní provedení, úsporný chod a krásu. Umožní vám to právě výrobky Whirlpool.