Jste zde

Digitální kukátko je nenápadným strážcem každé domácnosti

klíčenka ve dveřích Zdroj: www.bigstockphoto.com
Velmi malé zařízení, které bedlivě monitoruje dění kolem dveří vašeho bytu. Zpozorní, když bude někdo přicházet, a když to bude zapotřebí, udělá pro pořádek i snímek. Kukátka jdou zkrátka s dobou.

10. 2. 2021

Je jasné, že díky rozvoji moderní elektroniky bylo něco podobného opravdu jen otázkou času. Jde o výborný doplněk hlavně pro děti a seniory, tedy ty vůbec nejzranitelnější členy rodiny. Nezvaných návštěv může projít kolem vašich domovních dveří ještě hodně, ale žádná se už nedostane dovnitř.

digitalni_kukatko.jpg

digitální kukátko
Zdroj: 
www.cel-tec.cz
Digitální kukátko je ideální, pokud jsou samy doma čas od času vaše děti. A ocení ho i osamělí senioři.

Detektor pohybu bude hlídat i v noci

Okamžitě dostanete zprávu na mobilní telefon, někdy je totiž zapotřebí jednat opravdu rychle. Můžete se spolehnout, protože digitální kukátko bude v provozu bez ohledu na to, jestli je právě poledne, nebo půlnoc. Má široký úhel záběru a díky nočnímu přísvitu odhalí hosty i v době, kdy obvykle tvrdě spíte.

PIR senzor je důmyslným doplňkem, kterému neunikne žádný zajímavý pohyb. Stačí pak jen vložit paměťovou kartu a nechat nahrát záznam. Později si jej prohlédnete a sami vyhodnotíte, jak se dál zachovat. A jen tak mimochodem, abyste kukátko instalovali, není nutná velká manuální zručnost. Jinými slovy, tohle zvládne snad úplně každý, bez zbytečných nervů a opravdu už za několik málo minut. 

digitalni_kukatko_2.jpg

digitální kukátko návštěva
Zdroj: 
www.cel-tec.cz
Díky digitálnímu kukátku nemusíte otevírat dveře. Návštěvu si prohlédnete z bezepčí domova.

Snadné nastavení a přehledné menu

Stačí jen několik málo minut a zařízení bude v plném provozu. Přesně takové je kukátko do dveří, které nabídne přehledný displej, ale také velkokapacitní baterii, díky níž dokáže být ve střehu bez další dodávky elektrické energie až 20 dnů. Výběr je opravdu pestrý, na trhu jsou k dispozici nejen základní modely, ale i zařízení, která využívají s oblibou i profesionálové.

Pro které kukátko se rozhodnete vy? Aktuální výběr je připraven na cel-tec.cz