Jste zde

Dětský pokoj podle horoskopu: Co se bude líbit rakům, lvům a pannám?

Zdroj: 2-quick.com

Zatímco rak ocení spíše jemné ladění barev, lva nejvíc potěší lesklé materiály. Alespoň to tedy tvrdí zastánci ladění bydlení podle horoskopu. Po prvním díle se dnes podíváme na další tři znamení – raka, lva a pannu.

14. 7. 2020

V předchozí části jsme hovořili o tom, co ve svém pokojíčku ocení děti narozené ve znamení berana, býka nebo blíženců. Už tedy víte, jaké barvy vybrat a kterých se naopak u těchto znamení vyvarovat. V této části se pak podíváme na další tři znamení. A začneme u raků.

Rak – velmi důležitý je pro něj pocit bezpečí

S dětmi narozenými ve znamení raka není úplně snadné pořízení. Jsou vnímavé a laskavé, na druhou stranu ale mají i sklony k psychické labilitě. I proto potřebují klidné a přívětivé prostředí, kam mohou v případě problémů alespoň na chvilku utéct.

Vybudujte proto v dětském pokojíku malému rakovi bunkr, skrýš, která bude jen jeho a která v něm bude vyvolávat pocit bezpečí. Ocení to!

pokoj-podle-horoskopu2-2

Spousta zásuvek a úložných prostor, kam je možné ukládat hračky. To je ideální pokojíček pro dítě ve znamení panny. Zdroj: newshousedesign.com

Stejně tak ocení, pokud bude mít ve svém pokojíku možnost starat se o někoho nebo něco – pořiďte mu domácího mazlíčka nebo pár rostlin.

Barvy v račím pokojíku by měly být spíše jemnější, a pokud malý rak obývá místnost ještě se sourozencem, je potřeba, aby byly jasně vymezené zóny.

Lev – dejte mu při zařizování svobodu

Lev je sebevědomý a samostatný už od útlého věku a ocení, pokud mu necháte při zařizování jeho království alespoň trochu volnou ruku. Z pokojíku malého lva musí sálat pozitivní energie, optimismus, radost, zároveň ale musí působit útulně a hřejivě.

pokoj-podle-horoskopu2-3

Malý lev potřebuje pozitivně a optimisticky laděný pokoj v hřejivých barvách. Zdroj: homesickdesigns.com

Pořiďte mu lampičky – nejrůznějších tvarů a velikostí. A doplňky laďte do hnědé a běžové – tím vyvoláte pocit domáckosti a pohody.

Lev má ale rád i opulentnost, lesk a luxus – nezapomeňte tedy i na doplňky, které alespoň na první pohled tento dojem vyvolávají. Určitě zabodujete s modrou a oranžovou barvou.

Panna – čistota a pořádek nade vše

Děti narozené ve znamení panny milují pořádek. Občas možná až přehnaně. Panna potřebuje mít ve všem řád, vše potřebuje mít naplánované do posledního detailu. Pořiďte jí nástěnku, na které si bude moci všechno pečlivě uspořádat, a bude mít opravdovou radost!

pokoj-podle-horoskopu2-4

Dítě narozené ve znamení raka potřebuje v pokojíku místo, které bude jenom jeho, kam se bude moci ukrýt. Zdroj: sallsa.com

Panny potřebují mít ve všem systém a přehled. Do pokojíku jim tedy pořiďte komodu, ve které si budou moci věci srovnat podle svého, poličky, truhly na hračky, nejrůznější krabice a krabičky.  Kromě toho potřebují panny v pokojíku i trochu přírody, kterou může symbolizovat několik pokojových rostlin. A i panny, stejně jako lvy ocení, když budete interiér ladit do hnědých tónů.