Jste zde

Dárky pro ženy – vybírejte je opravdu s láskou!

Vánoční dárky - deskovky Zdroj: vanocni-darky.cz
Přemýšlíte, co koupit k Vánocům, k narozeninám či k svátku? Také se vám stává, že vás během roku napadají různé tipy, co komu koupit, ale nikdy si je nenapíšete a před Vánoci, narozeninami či svátkem jste pokaždé stejně bezradní? Máme pro vás pár tipů, čí

4. 11. 2021

Dárky pro manželku

Vybírat vánoční dárky pro ženy a vlastně jakékoliv dárky nemusí být tak složité. Stačí si všímat toho, co má vaše žena ráda, poslouchat ji, co by případně chtěla a po čem touží. Pořád se to zdá nesrozumitelné? Zkuste toto:

 1. Květiny – pokud má vaše žena svátek, narozeniny nebo máte třeba výročí, krásná kytice se vždy hodí. Univerzálními květinami jsou růže, které má ráda většina žen. Pokud uvažujete o výběru jiných květin – třeba lilií – pouvažujte, zda na ně není vaše paní alergická nebo zda nemáte třeba kočku, pro kterou může být požití těchto květin velmi nebezpečné. Růže jsou klasika, kterou rozhodně nic nezkazíte.
 2. Voucher – ukažte své paní, že víte, co má ráda a zároveň s ní chcete trávit čas. Co takhle voucher do oblíbené restaurace nebo do wellness hotelu? Víkend plný relaxace vám jenom prospěje.
 3. Kosmetika – ta je sice oblíbeným dárkem, ale její výběr je zejména pro muže velmi složitý. Pokud si nejste jisti, jaké přípravky vaše paní používá a vyhovují jí, poraďte se s výběrem kosmetiky s některou z blízkých kamarádek vaší paní. Věřte, že to funguje i obráceně – vánoční dárky pro muže (i narozeninové dárky) jsou někdy rovněž těžkým oříškem a ženy se kolikrát pořádně zapotí, než vyberou ten správný dárek pro svého partnera, tatínka nebo kamaráda!
 4. Kabelky a doplňky – i tady si musíte být jisti vkusem své manželky. Reálně potřebujete vědět k výběru 3 věci:
 • Oblíbenou barvu
 • Oblíbený materiál
 • Oblíbený styl (například zda vaše paní nosí spíše sportovní doplňky nebo si potrpí na eleganci)

  vanocni-darky.cz_-_sada_kosmetiky.jpg

  Vánoční dárky - kosmetika
  Zdroj: 
  vanocni-darky.cz

Dárky pro maminku

Máte pocit, že jste v předešlých letech „vystříleli“ veškeré nápady? Není tomu tak. Co třeba vybrat fotodárek? Spojte síly s příbuznými, dejte hlavy dohromady a darujte krásné vzpomínky. Fotodárky existují v mnoha provedeních – fotodeky, plátna, povlečení s vlastní fotkou – stačí si jen vybrat.

Dárky pro babičku

Babička vám nejspíše řekne, že si nejvíce přeje pevné zdraví a všechno ostatní už má. To je sice milé, ale vy ji přesto chcete darovat něco, co ji potěší a bude se jí hodit. Zkuste jí koupit třeba krásnou deku, kuchyňské prostírání nebo pomůcky do domácnosti, které jí usnadní vaření a úklid. Babičky si příliš nepotrpí na adrenalinové nebo originální dárky, ale spíše něco praktického nebo vzpomínkového, co jí bude neustále připomínat, jak ji máte rádi.