Jste zde

5 nejoriginálnějších dětských pokojů ve stylu Star Wars

Zdroj: kewman.com
Víte, jak vypadá dokonalá dětská postel? Co třeba usínat ve stylu kultovního X-wingu Luka Skywalkera, kterým zničil Hvězdu smrti? Po tom by možná zatoužil i dospělý tatínek. Nesmrtelná filmová sága Hvězdných válek pronikla už i do designu dětských pokojů.

13. 8. 2020

<pozor spoiler!>Jen těžce zadržujete slzy při scéně, kdy Luke Skywalker zjistí, že Darth Vader je jeho otec, umíte vyjmenovat všechny hlášky Hana Sola, a i kdyby vás probudili o půlnoci, tak dokážete vyjmenovat všechny jména rady rytířů Jedi? Gratulujeme! </pozor spoiler!>

Jste skutečně oddaný Star Wars fanda a v případě, že máte už malého synátora, tak je velká pravděpodobnost, že bude do sci-fi světa plného světelných mečů a hvězdných křižníků stejně zapálen jako vy.

A teď si vezměte, jaké by to bylo, dávat mu dobrou noc v jednom z těchto pěti úžasně Star Wars tematicky zařízených dětských pokojů. Inspirujte se. A nechť vás síla při jejich koupi či výrobě provází.

Dětská postel jako X-wingZdroj: www.drew-fuller.com

Styl Impéria aneb měl jsem v noci sen, že jsem AT-AT řídil jen.Zdroj: blogofbecky.com

Usínat tam, kde se poprvé setkal otec a syn.Zdroj: houzz.com

Dětská postýlka pro malého rytíře Jedi.Zdroj: www.disneyeveryday.com

Styl Hvězdy smrti pro malé zastánce temné strany Síly.Zdroj: potterybarnkids.com

Bonus: 4 nejzajímavější Star Wars doplňky do dětského pokoje 

Pípající RD-2D jako odpadkový koš či loď Hana Sola Millenium Falcon jako zrcadlo? Nad tím zůstává rozum stát, ale rozhodně je to neotřelé. A zajímává vás kolik, třeba takové zrcadlo Sokola tisíciletí stojí? V přepočtu okolo 6 000 Kč.

I ten nejmenší doplněk může být ve stylu Star Wars.Zdroj: etsy.com