Jste zde

3D povlečení promění vaši ložnici na oázu pohody

Zdroj: www.rodinnebaleni.cz
V ložnici trávíme zhruba třetinu svého života. Měla by být proto oázou klidu a pohody a místem, kde se budeme cítit obzvlášť komfortně. Dominantou ložnice je jistě postel. Neméně důležité je ale také povlečení, do kterého budeme uléhat.

4. 1. 2019

3D povlečení pro opravdové fajnšmekry

Pokud dáváte přednost příjemným materiálům a ještě chcete, aby potisk povlečení podtrhl celkový ráz místnosti, vsaďte na 3D povlečení.  Jak vlastně takové povlečení 3D vypadá a v čem se liší od toho klasického? Hlavním rozdílem je jistě potisk. Na první pohled motiv vypadá doslova jako živý. A je jedno, jestli jde o rozkvetlou zahradu plnou pestrobarevných rostlin anebo romantickou Eiffelovu věž či kočkovité šelmy.

Z jakých materiálů je 3D povlečení vyráběno?

Mezi základní dva materiály patří 100% polyester a bavlna. Pokud se rozhodujete mezi jedním anebo druhým materiálem, pokusíme se vám výběr maličko usnadnit. Povlečení vyrobené z polyesteru může představovat produkty z mikrovlákna anebo mikroplyše. Mikrovlákno je velmi hladké a lehké. Oblíbené je i pro svůj chladivý efekt a snadnou údržbu. Mikroplyš je hebký, měkký a především pak výhřevný.

Zdroj: www.rodinnebaleni.cz

Léty prověřená bavlna

Pokud dáte přednost povlečení 3D, které je vyrobeno ze 100% bavlny, jistě neprohloupíte. Bavlněné povlečení je i přes neustálý přísun nových materiálů na trh i nadále velmi oblíbené. Mezi jeho největší přednosti patří, že je velmi příjemné k pokožce, měkké a pružné a vyznačuje se výbornou prodyšností a savostí. Mezi menší nedostatek patří nutnost žehlení, kterou ale kompenzuje přívětivá cena.

Nakupujte povlečení 3D v akci

Pokud chcete pořídit 3D povlečení levně, zaměřte se na e-shopy, které pořádají nejrůznější slevové akce. Ušetřit můžete třeba díky množstevním slevám anebo povánočním výprodejům. Povlečení 3D v akci vás vyjde na několik stokorun, což je investice, která se ve finále rozhodně vyplatí.