Jste zde

Zvířata mění srst: Pořiďte si robotický vysavač, který se o zvířecí chlupy postará

Zdroj: Xiaomi
Jsou všude. Psí, kočičí, zkrátka zvířecí. Chlupy. Domácí mazlíčci totiž právě teď začínají měnit srst. A chlupů je plná nejen podlaha, ale i pohovka nebo třeba postel. Poradíme vám, jak se jich zbavit.

10. 9. 2021

Pro většinu lidí jsou zvířecí chlupy „jen“ nepříjemné. Nicméně pro alergiky jsou přímo pohromou. Přichází rýma, kašel, svědění, slzení oči, ale i kožní vyrážky. Chlupy navíc nejsou jen spouštěčem alergií, ale i nositeli plísní, choroboplodných zárodků a podobně.

Alergikům pomůže robotický vysavač

Na první pohled se může zdát, že zbavit se zvířecích chlupů je nemožný úkol. To byste museli uklízet nonstop. A do toho se vám asi příliš nechce. Do boje ale můžete nasadit jiného bojovníka. Robotický vysavač, který chlupy posbírá, kdykoli je potřeba, sám se vysype do uzavřeného sáčku ve sběrném koši a poté ještě vak, který pojme smetí z podlahy až po dobu 60 dní, ještě sterilizuje.

zakladna.png

roidmi eve
Zdroj: 
Xiaomi

Seznamte se, robotický vysavač Xiaomi ROIDMI Eve Plus má nejen systém odstraňování a sterilizace prachu, ale mezi zákazníky si vydobyl i pozici „nejšetrnějšího robotického vysavače“. A funkce, která se postará o vysypání a skladování prachu v zásobníku, abyste nemuseli pokaždé vysavač čistit? Ta zákazníky nadchla.

Kde Xiaomi ROIDMI Eve Plus pořádit?  Vysavač naleznete v akci se slevou 3.200 Kč právě ZDE!

Ovládejte ho na dálku – díky aplikaci

Kromě toho můžete v aplikaci pro vysavač nastavit konkrétní úkoly, vybrat klíčové oblasti, na které se má zaměřit při úklidu, „no go zóny“, kterým se má vyhnout – třeba proto, že máte na podlaze záměrně rozložené drobné předměty – a spustit ho můžete i pouhým stisknutím tlačítka, kdykoli jdete kolem. 

Můžete ho také naprogramovat k tomu, aby nejdříve vysál, následně důkladně vytřel a na závěr třeba ještě jednou vyluxoval.

Xiaomi ROIDMI Eve Plus má dva boční kartáče a saje silou 2700pa – což je oproti jiným vysavačům opravdu síla. Navíc luxuje a vytírá do tvaru písmene Y – tedy stejně, jako to dělají lidé, pokud chtějí setřít opravdu každé smítko. Ať už potřebujete uklidit koupelnu, kuchyni, nebo třeba ložnici, tenhle robotický mazlík to zvládne rychle, důkladně a opravdu do hloubky.

O vyčištění se postará domovská základna

Domovská základna pak z vysavače vytáhne po jeho návratu všechen prach. 12 sekund pak trvá, než se koktejl roztočů, mikrobů a prachu přesune do sběrné nádoby. Generátor deodorizačních částic pak všechen obsah sterilizuje. A to všechno naprosto automaticky, bez vaší asistence. Vysávání a vytírání tak už opravdu můžete hodit za hlavu.

Není divu, že v poslední době patří k tajným tipům mnoha alergologů – tenhle zabiják roztočů a prachu je pro alergiky opravdu přínosným pomocníkem.

A cena? Zagooglete si. Jsme si jistí, že cena tohoto pomocníka vás opravdu překvapí.