Jste zde

Zasloužil by si váš byt rekonstrukci? A máte na ni?

Zdroj: finemoney.cz
Začíná váš byt jevit známky opotřebení a zasloužil by si za roky dobré služby modernizaci? Možná jste v podobné situaci jako spousta dalších a investici do bydlení odkládáte na nejzazší možný termín. Kvalita bydlení však výrazně ovlivňuje kvalitu osobního

24. 9. 2015

I drobná investice může nastartovat rodinnou pohodu. Ať už jde jen o výměnu oken, nebo se naopak chystáte na kompletní rekonstrukci, dobře si promyslete, co všechno se vám na bytě v příštích pár letech může hodit. Pokud překonáme nechuť a do rekonstrukce bydlení se rozhoupáme, přichází z pravidla ta nejzásadnější překážka v podobě financování.

Bankovní úvěr je pravděpodobně prvním řešení, které většině lidí vytane na mysl. Kromě obligátních výhod v podobě zavedené značky na trhu a velikosti instituce je zde ale také několik nevýhod, které mohou značnou část potenciálních zákazníku odradit. Podívejme se tedy na situaci na nebankovním trhu úvěrů.

Potřebuje váš byt větší rekonstrukci? A máte na ní?Zdroj: finemoney.cz

Úvěry na rekonstrukci bytu nabízí společnost FINEMONEY, SE, u které stačí splnit dvě základní podmínky. První z nich je vázána na věk, je třeba mít 18 let a současně vlastnit nemovitost. Na základě její hodnoty je pak určena maximální částka, na kterou může být úvěr poskytnut. O nic dalšího se pak již starat nemusíte a žádné další náležitosti není třeba řešit.

Bez komplikací a přemíry administrativy je pak úvěr vyřízen a prakticky okamžitě můžete mít peníze na rekonstrukci na svém účtu. O půjčku jde zažádat jednoduše online skrze webové stránky společnosti.

Získat peníze na rekonstrukci bytu už není tak těžké. Přesvědčte se.Zdroj: finemoney.cz

Jaké jsou další výhody nebankovního úvěru na rekonstrukci bytu? Určitě již zmíněné rychlé a vstřícné jednání. Na peníze nečekáte měsíce, a pokud potřebujete rekonstrukci realizovat rychle, nic vám nebrání pustit se do ní prakticky okamžitě. Společnost FINEMONEY, SE dále nabízí možnost poskytnout hotovostní či bezhotovostní zálohy pro případ, že je rekonstrukce například vlivem nehody neodkladná a potřebujete se do ní pustit prakticky ze dne na den.

Nezapomínejte na to, že kvalita bydlení má vliv i na kvalitu vašeho života!Zdroj: finemoney.cz

Ať už jde o plánovanou přestavbu nebo neočekávanou opravu, rozmyslete si práci tak, ať za dalších několik měsíců nemusíte řešit situaci znovu. Rekonstrukce bydlení je jedním z nejlepších způsobů, jak si zvýšit kvalitu života a vaše pohodlí.