Jste zde

Zařiďte si domácí pracovnu snů. Máme pro vás inspiraci!

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Pracujete z domova a rádi byste si dopřáli stylovou domácí kancelář? Našli jsme pro vás několik inspiračních fotografií pracoven, v nichž se musí každý dříč zákonitě cítit naprosto božsky. Nechte se jimi okouzlit a dopřejte si k práci útulno!

2. 5. 2017

V minulých článcích o moderních domácích pracovnách jsme si řekli, co by vaší místnosti či vašemu koutku nemělo chybět a jak by mělo takové pracovní místo vypadat, abyste se v něm cítili dobře a mohli se plně soustředit na práci. Teď se podívejme na konkrétní typy pracoven. Pokud se vám některá zalíbí, můžete si ji zkusit doma vytvořit, byť třeba s nějakou tou obměnou.

Malá, ale šikovná

Tahle pracovnička je skutečně malá, zato je však útulná a díky černé v kombinaci s koženým křeslem působí skutečně luxusním dojmem. O pohodlí je tu postaráno, díky stěně můžete mít po ruce vše, co potřebujete. Nechybí ani dekorace, která tu zajišťuje příjemnou atmosféru. Za nás skvělé!

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Světlá dokonalost

To světlo v místnosti je doslova uchvacující. Nejenže poskytuje komfort, ale také nabíjí energií, které není při práci nikdy dost. Přizpůsobení pracovny předměty, které jsou nám blízké, je na místě, chceme-li se obklopovat tím, co máme rádi a co nás vystihuje. Pokud to neodvádí myšlenky tam, kam by nemělo.

Tady najdete další várku rad a tipů: Domácí pracovna: jak ji zařídit, aby v ní bylo dobře?

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Rustikální pohodlí

Masivní stůl, stěna, stylové křeslo a hned za zády gauč pro chvíle odpočinku nebo pro dlouhé čerpání informací z knih a časopisů. Pracovna působí příjemným teplem, za které může právě dřevo, ale i pěkné doplňky.

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Funkčnost nade vše

Barevně nám na tom něco nesedí. Nejspíš ta nevýrazná šedá barva na zdech a ten barevný koberec. Jinak je ale vidět, že uživateli této pracovny šlo hodně o funkčnost celé místnosti. K využití prostoru zvolil rohový stůl a ještě přidal skříňku, aby v pracovně nevládl chaos, ale dokonalý systém. 

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Pro ředitele všeho 

Chcete ovládnout svět? Pak jedině z této pracovny. V žádné vám to tolik nepůjde a v žádné ani nebudete mít lepší přehled o tom, co se kolem vás děje. Záleží ale také na tom, zda pro vás takový prostor a možnost sledování dění za oknem není příliš rušivou záležitostí.

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Skromnost a jednoduchost

Máte-li k dispozici jen kout, určitě využijte rohu tak, jak je tomu zde. Na příjemně barevné místo se světlým stolem, který zvyšuje míru světla v tomto rohu, se musí k práci vyloženě usedat samo. Jen tu židli bychom zvolili jinou a radili bychom to všem, kteří si váží svých zad. 

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Ale ruku na srdce - nejlepší kancelář vypadá nějak takhle:

Zdroj: www.bigstockphoto.com

Načerpejte inspiraci a vymazlete si svou domácí kancelář k dokonalosti tak, jak ji vnímáte vy!