Jste zde

Whirlpool myčka: když vítězí šetrnost a dokonale umyté nádobí

naplněná myčka Zdroj: bigstockphoto.com
Když chcete ušetřit co nejvíc času, který pak můžete věnovat sobě, svým koníčkům nebo rodině, hledáte způsoby, jak to udělat. A my jeden docela zásadní známe. Jde o Whirlpool myčku nádobí, která vám ho zajistí opravdu dost.

19. 2. 2020

A nejde jen o čas. Společně s ním ušetříte taky spoustu energií a prospějete i svým rukám – pokud totiž nemyjete nádobí v rukavicích, vysoušíte si pokožku tak, že je těžké si to jen představit.

Podobně jako většina ostatních výrobců, i tento své myčky nabízí volně stojící, vestavěné, v klasických rozměrech (60 cm široké) i ve slim provedení (45 cm široké). Zároveň je seženete za různé ceny podle použitých technologií.

V útrobách myčky: takhle to funguje!

Whirlpool myčka může být neuvěřitelně nabušená moderními technologiemi. Stačí si takovou vybrat. Může například disponovat funkcí PowerClean, díky které se do mytí hodně špinavého nádobí zapojí vysokotlaké trysky. Širší myčky zase mají funkci Multi-Tablet. Ta vám umožní vybrat si typ čisticího prostředku. A už jste někdy myli nádobí párou? S funkcí Steam pochopíte, že je to ta nejlepší možnost, kterou máte – dokonale čisté budete mít nádobí, a to nejen to obyčejné. Postará se s úžasnou pečlivostí i o křehké kousky!

Zdroj: bigstockphoto.com

U Whirlpool myček nechybí mechanismy Aquastop a Aquasafe, jež ušetří vaši domácnost před katastrofami vzniklými případnou poruchou myčky.

Nesnášíte mytí připálených hrnců a pánví? Zapomeňte na něj!

Kdo by to měl rád? Tahle myčka si s tím ale poradí i bez vás. Pánve, plechy nebo hrnce už nebudete muset předmývat. Třikrát sláva! Technologie PowerClean dokáže mimo jiné přizpůsobit tlak vody míře znečištění nádobí. To prostě chcete.

Na vzhledu záleží

Whirlpool myčka je nejen maximálně výkonná a úsporná, ale taky skvěle padne do každé domácnosti. Elegantní design a zaoblené linie nenechají nikoho na pochybách, že vám záleží i na tom, aby to u vás doma nějak vypadalo.