Jste zde

Vytírání podlahy může být pohodlnější: Díky třásňovému mopu

vileda set s třásňovým mopem Zdroj: www.shop.vileda.cz
Kdo by si rád neulehčil tak nepopulární činnost, jako je vytírání podlahy? Značka Vileda myslela na vaše pohodlí a přišla na trh s jednoduchým, ale velmi účinným mechanismem.

12. 11. 2019

Zahoďte obyčejné hadry a kbelíky. Tímto způsobem si jen ničíte svá záda. Sáhněte po systému Vileda Turbo a vytírání se stane mnohem pohodlnější činností.

Vileda Turbo – to je třásňový mop s kbelíkem opatřeným šlapacím pedálem. Mop je vyrobený z mikrovlákna, které je kombinací dvou druhů třásní. Bílá část je ze speciálního vlákna známého pod pojmem Microfibre s vynikajícími absorpčními vlastnostmi, červená část je pak vyrobena z účinného abrazivního materiálu, který si poradí s jakoukoliv špínou. Jedním tahem se tak zbavíte veškerých fleků, šmouh a prachu a zároveň bude podlaha rychle suchá.

S celým setem se snadno manipuluje. Kromě toho je možné samotné třásně sundat a vyprat.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Mop, který můžete vyprat

Skvělou zprávou je, že se čisticí třásně dají z mopu pohodlně odepnout a vyprat v pračce na 60 °C, nebo je lze vyměnit za úplně nové. Určitě také oceníte praktickou teleskopickou tyč, díky které si nebudete příliš namáhat záda. A svou výhodu má i kbelík opatřený pedálem, který dokonale odstředí všechnu přebytečnou vodu z mopu, a navíc má i praktický přední otvor pro pohodlnější vyprázdnění.

Mop Vileda Turbo se zkrátka stane neocenitelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Na starý způsob vytírání podlahy pomocí obyčejného kbelíku s namočeným hadrem pak rychle zapomenete. Rotační mop Vileda Turbo s trojúhelníkovou hlavicí je k dostání už od 989,90 Kč. Více informací k výrobku najdete na www.shop.vileda.cz.