Jste zde

Vykouzlete vánoční atmosféru hned od dveří

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Vánoce se blíží, proto je na čase ozdobit domov zevnitř i zvenku. Adventní věnec zavěšený na dveřích je jednou z tradičních dekorací. Vůně jehličí dýchne atmosféru na příchozí a vám zpříjemní každý návrat domů. Jak věnec připevnit, aby nepoškodil dveře?

21. 12. 2018

Zapomeňte na hřebíky a nevzhlednou izolepu

Někdo se na dveře snaží namotávat provázky, jiní přilepují věnce tavnou pistolí nebo izolepou. Tyto způsoby s sebou však nesou nepříjemná rizika. Lepidlo může poškodit povrchovou úpravu dveří, stužky zase narušují těsnění, a z domu vám pak uniká teplo.

Zdroj: www.htdvere.cz

Největším strašákem pro dveře jsou ovšem hřebíky. Ty totiž trvale poškodí materiál a dveře znehodnotí. Společnost HT dveře proto přišla s jednoduchým a šetrným řešením, díky kterému bude pověšení věnce hračka.

Praktické držáky ušetří váš čas

Pro majitele bezpečnostních dveří s ocelovým jádrem je ideální magnetický držák, který se automaticky přichytí a jde nastavovat podle potřeby. Přizpůsobí se všem velikostem věnců a udrží i ty nejtěžší z nich.

Magnetické háčky najdou své využití nejen v zimě. Během roku poslouží k zavěšování sezónních dekorací. Můžete je ale umístit i do interiéru, kde poslouží na věšení klíčů nebo kabelky.Zdroj: www.htdvere.cz

Pokud bezpečnostní dveře stále nemáte, nevěšte hlavu. Na dřevěné dveře použijte univerzální držák, který se připevňuje pod kukátko. Vyrábí se ve 3 variantách pro různé typy kukátek podle jejich průměru.

Zdroj: www.htdvere.cz

Dolaďte detaily, aby bylo vše perfektní

Vánoční věnec už visí na dveřích, ale připadá vám, že tomu stále něco chybí? Zkuste vyměnit ošoupanou jmenovku za novou. Nechte si vyrobit štítek na dveře z nerezu a přivítejte své hosty se vší parádou. Stačí si vybrat písmo, zadat jméno a máte hotovo.

Podívejte se, jak držák jednoduše namontovat: