Jste zde

Vybíráme vstupní dveře: Podle jakých parametrů a kde?

Zdroj: dveresklo.cz

Nabídka vstupních dveří je na trhu opravdu široká. Jednomu z toho jde hlava kolem. Při koupi myslete hlavně na kvalitní materiál a design.

21. 7. 2012

Zkuste si zadat dotaz na vchodové dveře do hledáčku na internetu – vyjedou vám stovky odkazů na firmy, které mají ve své nabídce. Diametrálně se jedny od druhých odlišují cenou, designem i kvalitou. Vybírejte proto pečlivě a dejte na rady odborníků.

Vchodové dveře jsou část domu či bytu, která je velmi důležitá nejen z důvodu izolace, ale i z estetického hlediska. Většina těch, kteří je míjí podle nich usuzuje, jak vypadá zbytek vašeho domu, nebo bytu. Vchodové dveře by tedy měl v tom ideálním případě reprezentovat.

Vchodové dveře – jaké technické parametry zvážit?

Při výběru vstupních dveří zvažte jako první z jakého materiálu budou dveře vyrobeny. Existují dveře z plastu, který může, ale nemusí, svým vzhledem napodobovat dřevo. Každopádně dřevo stále vede díky svým tepelně izolačním vlastnostem a příjemnému vzhledu.

vchodove-dvere

Vchodové dveře musí být nejen kvalitní a bezpečné, ale měly by i dobře vypadat. Zdroj: www.kamainterier.sk

Při výběru vstupních dvěří je také velmi důležitý způsob upevnění do veřejí. Tady se opravdu vyplatí investovat do kvality, protože jde o nejnamáhanější část celých dveří.

Jaký design vstupních dveří zvolit?

V prvé řadě by vzhled dveří měl ladit s celkovým stylem domu. Uvědomte si, že vstupní dveře jsou první, čeho si návštěvy všimnou, proto zvolte univerzální barvy s pěkným, ale střídmým designem.

Kde vchodové dveře pořídit?

Jak už jsme zmínili na začátku: výrobců a prodejců vchodových dveří jsou stovky a ne všichni nabízejí kvalitu. Je lépe nechat si poradit, vsadit na osvědčenou firmu, kterou vám doporučí třeba některý ze známých.

Výborné recenze a ohlasy od zákazníků má například firma Perito, která nabízí desítky typů dveří z nejrůznějších materiálů.
Navíc koupě od ověřené firmy zaručuje kvalitu a dlouhou životnost. Díky tomu se vyvarujete situaci, kdy za pár let budete opět přemýšlet nad tím, jaké dveře koupit, protože ty staré jsou již rozbité a nekvalitní.