Jste zde

Vybíráme novou sedačku: Jak poznat poctivé a kvalitní výrobce a prodejce?

Zdroj: PHASE sedačky

Chystáte se na změnu v podobě nové sedací soupravy? A přemýšleli jste už o tom, kde ji pořídíte? I na trhu s nábytkem můžete narazit na nízkou kvalitu a šlendrián.

6. 6. 2012

Když koupíte novou sedací soupravu v běžném obchodě s nábytkem a po pár měsících narazíte na první vydřená místa nebo se při každém dosednutí propadáte sedákem až ke konstrukci, je něco špatně. Výrobce se snažil ušetřit na materiálech, odbyl základní postupy, nebo svěřil celou výrobu do rukou ještě nezkušených řemeslníků.

A vám v tuhle chvíli zbudou jen oči pro pláč, zdlouhavá a nepříjemná reklamace a tíživý pocit, že jste investovali velkou částku peněz do sedací soupravy, se kterou jste už od první chvíle nebyli úplně stoprocentně spokojeni. Právě proto se vyplatí vybírat výrobce opravdu důkladně.

Kvalitní webovky a 3D konfigurátor

Začíná to už webovými stránkami – tím, kolik na nich má výrobce fotografií, referencí, informací, zda nabízí možnost zeptat se při nejasnostech rovnou někoho online…  Nadmíru dobře se s webovými stránkami vypořádala třeba firma PHASE sedačky – člověk tu najde vše potřebné a navrch podle fotografií vidí, že jeho sedací soupravu nepřivezou v kontejneru z Číny, ale poctivě ji vyrobí ve vlastním závodě.

phase-sedacky3-1

Chtěli byste vědět, jak vypadá tato sedačka v červené barvě? Díky 3D konfigurátoru to není problém. Zdroj: PHASE sedačky

Přímo na prodejnách pak společnost PHASE sedačky nabízí další nadstavbu – 3D konfigurátor. Ten pomáhá zákazníkům, kteří chtějí vybranou sedačku vidět v jiné barvě a v jiném materiálu, než v jaké ji mají na prodejně. „Podle kousku látky si člověk jen těžko představí, jak bude vypadat celá sedačka, pomocí 3D konfigurátoru si ji ale může prohlédnout ze všech stran v reálné podobě,“ přibližuje Martin Duras ze společnosti PHASE sedačky. „A když si člověk není jistý, může si nechat poradit od proškoleného personálu.“

Výroba v přímém přenosu a dovoz až domů

Sedací soupravy, které tato původně slovenská firma dnes působící i na českém a německém trhu nabízí, jsou vyráběné tradičními postupy, zároveň ale za použití moderních technologií a lidmi, kteří své práci skutečně rozumějí. Bezpočet barev, materiálů a uspořádání zase zajišťuje, že si vybere každý a sedačka do stávajícího interiéru perfektně zapadne.

Serióznost a důvěru ve značku PHASE sedačky pak posiluje i další nadstandard pro zákazníky – díky speciální webové aplikaci mohou sledovat výroby „té jejich“ sedačky v přímém přenosu – přesně tak ví, jestli se ještě čeká na doručení materiálů, nebo jestli už se do práce dali řemeslníci. Sedačku pak firma přiveze až k zákazníkovi domů vlastním automobilem. Nemůže tak dojít k jejímu poškození ještě předtím, než ji poprvé sestaví.

Čtyři roky záruky

„A pokud by si zákazník snad nevěděl rady s její stavbou, nebo objevil nějakou závadu, nedostatek nabízíme službu Servis u vás doma,“ dodává Martin Duras. „To přijede technik, který vše vyřídí.“
Pak není divu, že PHASE sedačky jako jedna z mála firem na českém trhu nabízí na své výrobky prodlouženou čtyřletou záruku – sedačkám, které vyrábí a které zákazníkům dodává, prostě věří.