Jste zde

Úklid začíná a končí u podlahy: Poradíme, jak ho zvládnout rychle a efektivně

vileda mop v pohybu Zdroj: shop.vileda.cz
Děti, domácí mazlíčci a celkově běžný provoz domácnosti se snad nejvíce odráží na podlaze. Nikdo ale nechce trávit dlouhý čas uklízením a asi všichni máme rádi tuto povinnost co nejdříve za sebou.

7. 11. 2019

Jak zvolit co možná nejefektivnější způsob úklidu, který nám zabere minimum času? Řešení nabízí společnost Vileda. Její rotační mop Turbo si opravdu rychle a efektivně s nečistotami na podlaze poradí.

Mop vhodný pro všechny typy podlah

Třásňový rotační mop Turbo z mikrovlákna je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Hlavice mopu je kombinací dvou druhů třásní. Bílé třásně jsou ze stoprocentního Microfibre vlákna, které má skvělé absorpční schopnosti, červené třásně jsou pak vyrobeny ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu. Díky této perfektní kombinaci můžete vyčistit i tu nejodolnější špínu doslova jedním tahem.

Díky praktickému kbelíku je vytírání podlahy mnohem jednodušší.Zdroj: shop.vileda.cz

Trojúhelníkový tvar hlavice navíc umožní dostat se do každého koutu. Návlek třásňové hlavice můžete prát v pračce na 60 °C, ovšem při velkém znečištění jej můžete jednoduše vyměnit za nový.

K mopu patří také praktický kbelík se šlapacím pedálem, díky kterému se při ždímání opravdu nemusíte namáhat. Kbelík je lehký a navíc má k dispozici takzvaný čelní otvor pro jeho pohodlnější vyprázdnění.

Rotační mop Turbo s trojúhelníkovou hlavicí je k dostání již od 989,90 Kč. Více informací najdete na www.shop.vileda.cz.