Jste zde

Rostoucí dům: Přifoukněte velikost svého domu, až to bude třeba. Jde to!

Zdroj: Ekonomickestavby.cz

Nevíte, jak velký dům si nechat postavit? Netušíte zatím, kolik členů domácnosti v něm bude bydlet? Nemáte dostatek financí, abyste si ihned pořídili dům, který bude v budoucnosti plně odpovídat vašim představám? Nevadí. Pořiďte si rostoucí dům!

15. 10. 2012

Co to znamená? Velmi zjednodušeně lze říci, že se jedná o nafukovací dům. Dům roste podle počtu osob žijících ve vaší domácnosti a samozřejmě i dle vašich potřeb. Že si to neumíte představit? Rádi vás s touto možností seznámíme.

Stěhování do většího není potřeba

Jak řešit situaci, kdy do vaší domácnosti přibude další člen? Přece se nebudete stěhovat pokaždé do většího. Zvlášť, když vám místo, kde bydlíte, plně vyhovuje. Naše rada zní takto: Nechte si postavit malý dům a teprve v případě potřeby ho postupně zvětšujte. Předem nikdy nevíte, zda velký dům využijete a vytápět zbytečně několik prázdných místností také nemá smysl. V dnešní době neustále se zvyšujících cen energií je to velmi drahé a neekonomické.

rostouci-dum2

Domek je možné rozšířit třeba takto - o garáž, na níž je umístěná terasa. Zdroj: Ekonomickestavby.cz

Narodilo se vám miminko?

Časem určitě přibydou do vašeho domu nějaké děti. Jedno, dvě, možná tři. Každé z nich bude potřebovat svůj pokoj, své soukromí.  Pro vás žádný problém. Necháte si pro ně jednoduše přistavit další místnosti ve stávajícím rodinném domě.

Kupujete si další auto?

Děti navštěvují školu, sportují, mají mnoho dalších koníčků. S jedním autem se to nedá zvládnout. Abyste vše stihli, je zapotřebí mít dva osobní automobily. Jenže kde budete nyní obě auta parkovat? S rostoucím domem to není žádný problém. Necháte si postavit garáž a nad ní třeba terasu či další pokoj pro své ratolesti.

A co rodiče?

S přibývajícím věkem dětí zjistíte, že vůbec není špatné mít v domě i rodiče, kteří vám s jejich výchovou či hlídáním pomohou. Pro vás opět žádný problém. Počítali jste s tím. Necháte pro ně přistavit další místnost. Váš dům se krásně rozšiřuje, aniž byste byli ve vlastním bydlení jakkoliv omezováni.

rostouci-dum3

Z malého domku může vznikou rodinný dům, ve kterém nebude problém vychovávat i tři děti. Zdroj: Ekonomickestavby.cz

Myslíte, že to není možné? Ale je. Zadejte stavbu rostoucího rodinného domu firmě, která to umí a má s takovými stavbami dlouholeté zkušenosti. Dům s možností dodatečného růstu od Ekonomických staveb se od ostatních rodinných domů liší pouze v tom, že jeho základová deska musí být tak velká, aby pokryla všechna možná budoucí rozšíření.

Ekonomické stavby nabízejí více než jen stavbu domu

Ekonomické stavby s.r.o.  nabízejí svým klientům kromě moderních nízkoenergetických domů také širokou škálu nejrůznějších finančních i stavebních programů. Úplně poslední novinkou Ekonomických staveb je v současné době slevový program pod názvem Kuponová knížka. Ta umožňuje nejen klientům Ekonomických staveb, ale i ostatním, šetřit při mnoha nákupech. Například novou kuchyň Oresi pořídíte díky těmto slevovým kuponům o 15 % levněji, nový vůz se slevou až 21 %. Kuponovou knížku si můžete stáhnout zdarma i vy! 

Chcete vědět ještě víc? Pro naše klienty a naše stavebníky jsme připravili nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů. 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč - Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby