Jste zde

Renovujete kuchyň? Inspirujte se!

Plánujete doma rekonstruovat nebo stavět novou kuchyň? Inspirujte se v následujícícm článku Možná vás přitom kuněco zajímavého napadne.

26. 11. 2010

Luxusní „účko“

Kuchyně ve tvaru písmene U jsou velice praktické a vhodné takřka do jakýchkoli prostor. Bodují u kuchařek a hospodyň zejména svou využitelností. Nábytek takového rozmístění je v kuchyni ideální - máte vše po ruce.

Tato kuchyně luxusního provedení nabízí spoustu prostoru jak pro práci, tak i pro ukládání věcí. Nezapomíná se zde ani na bezpečnost – ostré nože jsou schovány před nenechavými ručičkami malých dětí v praktické přihrádce s držáky.

Ostrůvek dobrot

Praktická kuchyně v provedení s takzvaným ostrůvkem. Tato varianta je vhodná pro větší a otevřené kuchyně, které není možno řešit některým z obvyklých stylů.

Kuchyně na fotce myslí na všechny spotřebiče, které jsou chytře zakomponovány. Samozřejmostí je spousta úložného prostoru a výhodou je velké pracovní deska, která vznikla spolu s ostrůvkem.

Myslíme i na menší prostory

Tam, kde je málo místa se obvykle naplno projeví kreativita designéra, jako v tomto případě. Malá kuchyně zaujme především mikrovlnnou troubou vestavěnou do bloku úložných prostor, ale také intuitivně rozmístěnými přihrádkami na všechny kuchyňské potřeby.

Děkujeme společnosti StylishRooms vyrábějící kuchyně na míru, že nám poskytla fotografie a informace pro zhotovení tohoto článku.